Aktuálne akcie a podujatia:

Archív:

Prednáška a cvičenia na tému : Život bez bolesti chrbtice.

Sedíte dlho za počítačom? Cítite ako Vás bolí chrbtica a neviete si pomôcť? Chcete získať pár rád a prestať trpieť? Prihláste sa k nám do Demänová Rezort na prednášku a cvičenie so špecialistkou na masáže a na uvoľnenie pohybového ústrojenstva. V rámci prednášky, ktorá sa uskutoční 18.9.2020 (piatok) o 18:00 hod. v konferenčnej miestnosti Demänová Rezort sa dozviete ako si netradične uvoľniť chrbticu cez ruky, nohy a hlavu alebo ako si uvoľniť kostrové svalstvo aj bez masáže. Na druhý deň v sobotu sa uskutoční cvičenie buď ráno alebo poobede, kde vám špecialistka okrem iného názorne ukáže ako odblokovať chrbticu. Neváhajte a prihláste sa čím skôr na telefónnom čísle: 0918 563 444. 

 

 

 

Leto 2020 v Demänová Rezort

Príďte si vychutnať Street food,prípravu nealkoholických nápojov, ktoré bude miešať Majster sveta v miešaní nealkoholických nápojov Ladislav Doboš. Ak sa rozhodnete zobrať Vašich najmenších o
animačný program sa postará Funcenter.
Tak isto je plánovaná disco aj pre deti s DJ-om Dexterom, ktorý bude pokračovať ďalej s disco do 22:00 hod.🎤🍜🥤

platí v termíne 10-16.2.2020

Otvorené od 15:00 – 22:00

Kontakt:

Email: wellness@demanovarezort.sk

Tel.č.: +421 44 3241 528

Mobil:  +421 907 323 444

2osoby/2hodiny

19 €

platí len 14.2.2020

Len na rezerváciu

0915 855 443

2osoby/2hodiny wellness + večera

70 €

platí len 14.2.2020

Len na rezerváciu

0915 855 443

4 chodová večera pre 2osoby

60 €

Príďte do Pinus na SILVESTRA🎉🎈🎀🎊🎇🎆

Čaká na vás bohatý program so 4-chodovou večerou, ohňová show či ohňostroj. Preto neváhajte a čím skôr si rezervujte miesto🤩🥳🎆💥🔔#pinusrestaurant #pinus #restaurant #silvester #silvestervpinuse #demanovarezort #silvestervdemanovej

REZERVÁCIE: recepcia@demanovarezort.sk, +421 918 929 444

Milí rodičia, v sobotu príde do Demänovej 🎅Mikulááááš🎅, preto zoberte detičky a príďte zažiť deň plný milých vecí a prekvapení.
🎄Spoločne budeme vyrábať ozdoby na stromček, ktorý neskôr v našom rezorte aj spoločne rozsvietime
🐟Do nášho jazierka vpustíme vianočného kapra, ktorý patrí k symbolom blížiacich sa Vianoc
😇Spolu s anjelom aj čertom si zatancujeme na minidisco
🎁A čo by to bol za Mikuláš, keby nedoniesol balíčky pre detičky 😊
🍷A(nie)len pre rodičov budú prebiehať vianočné minitrhy s drobnosťami na predaj. Zohriať sa budete môcť pri varenom víne, punči či medovine, ako sa aj osladiť štrúdľou či perníkmi.
#mikulas #mikulašvdemanovej #christmasmarkets #santaclaus #christmastree #christmasfish #demanovarezort #demanova #pinus #pinusrestaurant

v piatok 29. – sobota 30. novembra sa v Demänová Rezorte uskutoční slávnostné otvorenie tretej nabíjačky SUPERCHARGER na Slovensku.
 

Veľmi nás teší, že práve v našom rezorte sa nachádza jedna z týchto nabíjačiek pre elektromobily. Preto by sme Vás radi pozvali  na túto „Opening party“, kde okrem prehliadky celého areálu Demänová Rezortu, sa budete môcť, podľa počasia a kapacity, previezť aj na Tesla autách či na iných elektromobiloch. Tesla Club si pre všetkých nadšencov pripravil naozaj bohatý a zaujímavý program, preto neváhajte a príďte sa pozrieť a otestovať SUPERCHARGER v Demänová Village.

Tešiť sa môžete na: 

  • predvádzacie jazdy elektromobilov (piatok od 14:00 a sobota od 12:00 do 16:00)
  • požičiavanie Tesla áut (platená služba)
  • odborné prezentácie
  • rozhovor a prezentácia konštruktéra Tesla motors, ktorý sa podieľal na Tesle X,3,Y a aj na Cybertrucku
    (piatok 19:00 a sobota 11:00 a 14:00)

Chcete zažiť výnimočný Vianočný večierok s kolegami, ktorý nemusí byť len o kapustnici, ale môže 🤔Chcete spoločné chvíle stráviť v modernej reštaurácii Pinus v Demänovej? Tak nás kontaktujte a spoločne vymyslíme výnimočný večierok, na ktorý vy ani vaši kolegovia nezabudnete😉🤩😎#christmasparty #christmas #party #demänovárezort #event #pinusrestaurant #pinus

KONTAKT: email: pilanovsky@demanovarezort.sk, tel.č.: +421 918 563 444

 
V reštaurácii Pinus sa uskutočnia dve veľmi chutné akcie. 😋🥰🍽🥄🍵🍝
Prídu Šuhajíci pri panvicu spolu s Milanom Junior Zimnýkovalom, aby vám predviedli KULINÁRSKU DEGUSTAČNÚ SHOW – v stredu 20.11 ako aj ŠKOLU VARENIA – štvrtok 21.11, na ktorej vás naučia variť parádne jedlá. Stačí si len kúpiť lístok tu: https://demanovarezort.sk/suhajici/ a prísť zažiť chutný večer s profi kuchármi: Marekom Ortom a Františkom Sedlákom. Neváhajte si lístky kúpiť čím skôr, lebo počet miest je obmedzený.

 

Do varenia priatelia! 🥩🍗🥩