Prežite ozaj bezpečný pobyt v Demänová Rezort

Veľmi sa tešíme, že náš rezort je vybudovaný tak, aby sa v ňom každý hosť cítil bezpečne a slobodne za každých okolností. Všetky naše apartmány a chaty sú zariadené tak, aby ste čo najmenej prichádzali do kontaktu s inými hosťami a vedeli si čo najlepšie užiť bezpečnú dovolenku s Vašimi rodinami.

Prísne dodržiavame aj všetky nariadenia hlavného hygienika SR. Všetci naši zamestnanci, personál, ale aj hostia majú za povinnosť nosiť v interiéroch nášho rezortu rúška. Pri vstupe do interiérových priestorov sú k dispozícii stojany s dezinfekciou.

Od 14.12.2020 je potrebné sa pri ubytovaní a vstupe do lyžiarskych stredísk preukázať sa negatívnym Covid19 testom, nie starším ako 72 hodín. Odporúčame Vám preto, aby ste sa pred cestou na Liptov dali otestovať v mieste vášho bydliska a pokiaľ na Liptove plánujete stráviť viac ako 72 hodín sú pre vás k dispozícii viaceré odberové miesta, kde si môžete dať spraviť ďalší test. Absolvovať testovanie je možné aj v Liptovskom Mikuláši. Zoznam mobilných odberových miest nájdete na stránke Ministerstva zdravotníctva.

V čase prípravy tohto článku sú k dispozícii tieto odberné miesta

Exteriérový vstup

Polovica našich apartmánov má exteriérový vstup, čo umožňuje minimálne stretnutie s inými hosťami.

Čerstvý vzduch

Rezort je lokalizovaný v nádhernom prostredí, disponuje veľkými relaxačnými plochami, ktoré sú vhodné na prechádzky či športovanie.

Take away & free delivery

Naša reštaurácia PINUS vám bezpečne doručí jedlo až pred dvere vášho apartmánu, alebo si ho môžete vyzdvihnúť sami.

Ideálne mieste pre home office

Ubytujte sa v našich štýlových chatkách, ktoré sú ideálnym a bezpečným miestom na prácu z domu či štúdium.

BEZPEČNÉ UBYTOVANIE:

 • polovica našich apartmánov má exteriérový vstup, čo umožňuje minimálne stretnutie s inými hosťami
 • naše apartmány majú samostatne oddelené terasy
 • apartmánové domy PINEA majú lokálnu rekuperáciu vzduchu
 • pre bezpečnú dovolenku sú vhodné aj naše samostatne stojace chaty DeLuxe
 • pri vstupe do rezortu a v spoločných priestoroch sú k dispozícii dezinfekčné prostriedky
 • zamestnanci pracujú s rúškami a v jednorazových rukaviciach, pri nástupe do zamestnania je kontrolovaný zdravotný stav a meraná teplota zamestnancom
 • všetky izby sa upratujú iba na žiadosť našich hostí. Preto kontaktujte, prosím, recepciu vopred a náš personál vám túto službu poskytne počas vašej neprítomnosti
 • dodržujeme časové rozostupy medzi jednotlivými pobytmi
 • izby sú dôkladne dezinfikované a vetrané

DOVOLENKUJTE NA ČERSTVOM VZDUCHU

 • náš rezort sa nachádza v krásnom prostredí s nádherným okolím Demänovskej doliny. Samotný areál poskytuje dostatočné veľké relaxačné plochy vhodné na prechádzky, športovanie a na využitie všetkých atrakcií práve v exteriéri. V prípade priaznivého počasia preto môžete väčšinu času tráviť v prírode, na kopcoch alebo sedením na lavičke v rezorte.

BEZPEČNÉ POSEDENIE A STRAVOVANIE

 • naša reštaurácia PINUS ponúka TAKE AWAY servis alebo FREE DELIVERY, kedy si vami objednané jedlo sami vyzdvihnete, alebo Vám ho doručíme až pred dvere vášho apartmánu či chaty. Objednať si tak môžete raňajky, obedy aj večere či A la carte. Všetko vám bezpečne doručíme pred dvere.

WELLNESS CENTRUM

 • v našom wellness centre Vám ponúkame pestrú ponuku masáží, ktoré si je ale potrebné rezervovať vopred, a to na telefónnom čísle +421918929444.  Na výber bude mať z klasickej, relaxačnej, z masáží chodidiel alebo z masáží tváre a dekoltu.
 • massage centrum je pravidelne dezinfikované, čistené a vetrané. Dodržujeme časové rozostupy medzi jednotlivými masážami. Preto neváhajte a doprajte si relax počas týchto dní.

  Veríme, že si prídete k nám oddýchnuť a podporíte náš Vašou návštevou. Tešíme sa na Vás!

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps