Moderný a útulný apartmán Relax

Chystáte na romantický výlet s partnerom a hľadáte miesto na Liptove, kde si môžete zložiť hlavu? Apartmán Relax v Demänová rezorte je tá pravá voľba.

Základné informácie o vybavení Apartmánu Relax: 

  • Kapacita: 2 lôžka a 2 prístelky (rozťahovací gauč)
  • Plne vybavená kuchyňa
  • Káblová TV, telefón a rýchle WiFi pripojenie
  • 1 kúpeľňa s vaňou
  • Terasa s výhľadom na areál rezortu (8 m2)

Kapacita apartmánu:

  • 2 pevné lôžka a 2 prístelky
  • vybavená kuchyňa
  • televízor, telefón
  • WIFI pripojenie
  • vaňa / sprchovací kút

Cenník apartmánu:

Cena už od 19,75 € za osobu a noc (pri plnom obsadení apartmánu).

Galéria

Čím je apartmán Relax špecifický?

Apartmán, tak ako zvyšok hotela, je zariadený v škandinávskom štýle. V priestore prevláda masívne drevo a drevený materiál, ktorý v kombinácii s dvoj – trojfarebnou škálou vytvára čisté línie, ktoré napriek svojej jednoduchosti, vytvárajú príjemnú, vrúcu atmosféru, ktorá sa vám dostane pod kožu. 

Do apartmánu sa vchádza cez malú terasu, ktorá je vhodná sa dlhé, letné večery pri sviečkach a pohári vínka. Vo vnútri vás privíta menšia chodbička na odloženie topánok a kabátov. Za ňou sa nachádza dominantná obývacia izba s pohodlným, rozťahovacím gaučom a televíziou. Pre kulinárov a šéfkuchárov tu čaká plne zariadená kuchyňa s dotykovým sporákom. Z kuchyne vedie chodba dvoma smermi – do kúpeľne s vaňou a do veľkej spálne, kde vás na začiatku pobytu pozdravia labute z uterákov.

Luxusný moderný dizajn v škandinávskom štýle

Ak nie ste fanúšikom varenia a preferujete, aby sa o obed alebo večeru postaral niekto iný, v blízkosti apartmánov sa nachádza novootvorená reštaurácia Pinus. Jej moderný dizajn, v kombinácii s chutnými jedlami, pripravovanými z čerstvých surovín a technologicky výnimočnou technikou josper grill sa postará o príjemný zážitok. Počas letných dní si navyše môžete vychutnať jedlo na veľkej terase s výhľadom na blízke jazierko.

Nezabúdame ani na vašich najmenších. V prípade, že sa u nás ubytujete aj so svojou rodinou, deti sa určite potešia vonkajšej detskej zóne. Nachádza sa hneď vedľa reštaurácie Pinus, takže máte možnosť mať nad nimi kontrolu, aj keď si vychutnávate posedenie na terase. V Kids zóne sa nachádzajú preliezky, šmýkačky, hojdačky a trampolíny. A to nie je všetko! V blízkej budúcnosti pribudne aj námestie s fontánou a nafukovací hrad, kde sa vaši výrastkovia môžu dosýta vyblázniť. Na svoje si prídu deti všetkých vekových kategórií. 

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

Pozrite si ponuku ďalších apartmánov v rezorte

4+2

4 x

4+2

4 x

6+2

4 x

8+2

4 x

8+2

4 x

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps