V reštaurácii PINUS sa uskutočnia dve veľmi chutné akcie.

Prvá s názvom KULINÁRSKA DEGUSTAČNÁ SHOW bude prebiehať v stredu 20.11.2019 a pôjde o zážitkové varenie s degustáciou. Kuchári Marek Ort a František Sedlák Vám pripravia chutné predjedlo, dve hlavné jedlá a sladučký dezert. Všetky  jedlá budú pripravené aj na následné degustovanie. Celým večerom Vás bude sprevádzať Milan Junior Zimnýkoval.

Začiatok programu je o 18.00 hod.

Cena lístka je 35 eur/osoba

Druhou veľmi inšpiratívnou akciou bude ŠKOLA VARENIA, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 21.11.2019. Spolu s kuchármi Marekom Ortom a Františkom Sedlákom spoločne navaríte chutné špeciality. Naučia Vás ako pripraviť, možno pre niektorých netradičné jedlá spojené s inými kombináciami, na ktoré nie ste bežne zvyknutí.

Začiatok programu je o 18.00hod.

Cena lístka je 55 eur/osoba

Veríme, že obidve tieto akcie budú pre Vás maximálne prínosné a nové recepty budete s obľubou variť aj doma. Preto nezabudnite nižšie vyplniť kontaktný formulár a vybrať si jednu z týchto akcií. Celkový počet je obmedzený, preto nečakajte s jeho vyplnením.

Do varenia, priatelia! 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na https://demanovarezort.sk/gdpr/