Apartmány Pinea

Family & Wellness rezort


Apartmány Pinea v Jasnej

Hľadáte miesto, kde uniknete povinnostiam spoločne so svojou polovičkou? Prichádzate na pracovnú cestu do blízkeho okolia či plánujete stretnutie so skupinou kamarátov? V apartmánovom dome vám určite nájdeme to pravé ubytovanie.

Apartmánový dom F, tak ako zvyšok rezortu, je navrhnutý v škandinávskom štýle kombinujúcim minimalizmus, čisté línie, prírodné materiály a jednoduchú škálu farieb. Vďaka nemu sú apartmány a byty presvetlené a každý kúsok priestoru je prakticky využitý, či už ako priestor na posedenie a pohyb, priestor na prípravu jedál alebo ako odkladací priestor. Zaručujeme vám, že sa vo vašom ubytovaní budete cítiť príjemne, takmer ako doma.

 

Nájdete tu tieto útulné apartmány:

Špecifiká apartmánov Pinea

  • hotelový štýl apartmánov od 1-10osôb
  • izby s rekuperáciou vzduchu
  • výťah
  • ski in ski out apartmány – v lyžiarkach rovno na svah
  • parkovanie v prízemí
  • vlastná kočíkareň/ sklad na lyže
  • vlastná terasa

2+0

4 x

2+2

4 x

3+0

4 x

2+2

4 x

Lux

4+2

4 x

V každom apartmáne nájdete minimálne dve základné lôžka, kuchynský kútik, vhodný na prípavu menších jedál a pochutín, káblovú TV, WiFi pripojenie, telefón a aspoň jednu kúpeľňu so sprchovým kútom. Navyše, každá izba má vlastnú menšiu terasu, ktorá poskytuje výhľad na okolitú prírodu a hory. Ideálne miesto na oddych po dlhom dni, na príjemné večerné rozhovory alebo na hranie hier.

Vďaka výbornej polohe apartmánového domu máte všetko na dosah ruky. Je umiestnený v centre rezortu, kde máte v blízkosti Kids zónu s trampolínou a skákacím hradom, multifunkčné ihrisko, wellness a fitness centrum a požičovňu bicyklov. Okrem výbornej polohe v rezorte, môžete využiť výbornú polohu v Demänovskej doline, ktorá vám ponúka rôzne atrakcie vzdialené maximálne 15 minút jazdy autom. Navštívte lyžiarsky rezort Jasná alebo objavujte Liptovský Mikuláš s Liptovskou Marou.

Ak hľadáte aktívny oddych, môžete vyskúšať viaceré turistické a cyklo chodníčky vedúce okolo Demänovskej ľadovej jaskyne a Demänovskej jaskyne slobody, novú BIKROS dráhu, lezeckú stenu pre začiatočníkov ale aj pokročilých a PUMP TRACK pre všetky kategórie bicyklových, kolobežkových a korčulových nadšencov.

V prípade, že si chcete oddýchnuť od varenia a radi sa necháte obslúžiť, odporúčame vám návštevu v reštaurácii Pinus, ktorá sa nachádza priamo v rezorte. Ponúkame tu raňajky vo forme bufetu (je možný aj bezlepkový variant) a obed a večeru vo forme à la carte. Reštaurácia je známa svojou zážitkovou gastronómiou a prípravou jedál špeciálnou technikou josper grill. Nájdete tu jedlá slovenskej kuchyne ale aj zahraničné príchute, špeciality šéfkuchára, dezerty a drinky. Pokrmy si môžete vychutnávať vo vnútri reštaurácie alebo na vonkajšej terase, ktorá vám ponúka výhľad na blízke BIO jazierko, v ktorom sa môžete ochladiť počas horúcich dní a okolitú prírodu. 

Nakoniec, aby ste mohli od nás odísť s ozajstným pocitom oddychu, nezabudnite navštíviť naše Wellness centrum. Nájdete tu parnú saunu, infra saunu a fínsku, suchú saunu, vonkajšiu vírivku, ochladzovací kúpeľ, Kneippov kúpeľ a oddychovú miestnosť, kde si môžete poležať medzi jednotlivými procedúrami.
Okrem sáun vám ponúkame možnosti exkluzívnych masáží, zábalov a peelingov. Vyskúšajte detoxikačný alebo výživový zábal, obnovte si pokožku vyživujúcim čokoládovým peeligom alebo si doprajte relaxačnú masáž nôh, či vyčistite hlavu s aromapterapiou. Záleží iba na vašich požiadavkách.

Fotogaléria apartmánov Pinea

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps