Apartmán View

Záleží nám na vašom pohodlí a preto sme pre vás vytvorili okrem izieb, štúdií a apartmánov aj poschodové byty, ktoré sú ideálne pre každého, kto hľadá priestrannosť a voľnosť vo svojom ubytovaní. Mezonetový byt VIEW ponúka strechu nad hlavou pre dvoj až štvorčlenné skupiny návštevníkov, ktorí sú nároční na komfort a neuspokoja sa len tak s niečím. 

Kapacita: 

  • Kapacita: 2 lôžka + 2 prístelky (rozkladací gauč)
  • Kúpeľňa so sprchovým kútom a WC
  • Obývačka s kuchynským kútom
  • Káblová TV, telefón a WiFi pripojenie
  • Vlastný balkón s výhľadom (6,3 m2)

Cenník apartmánu:

Čím je apartmán View špecifický?

Byt je rozdelený na dve poschodia. Pri vstupe na prvé poschodie vás ihneď upúta rozsiahly priestor obývacej izby, ktorá je spojená s kuchynkou a kuchynským stolom. Keď sa pozornejšie poobzeráte, objavíte tu káblovú televíziu, malý konferenčný stolík  a mäkký gauč, ktorý viete premeniť na dve lôžka. 

Dominantou prízemia bytu je menšia terasa, ponúkajúca krásny výhľad na okolitú prírodu Demänovskej doliny a na hory Nízkych Tatier. Ak patríte k milovníkom príjemného posedenia s výhľadom, určite si túto súkromnú terasu zamilujete!

Na druhom poschodí nájdete menšiu chodbu, ktorá vedie ku priestrannej spálni s pohodlnou manželskou posteľou, štýlovou skriňou a malým pracovným stolíkom, ktorý sa dá využiť v prípade, že vás vaša práca doženie a vy budete nútený na chvíľku pracovať. Okrem spálne sa tu nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a menšia komora, ktorá je ideálna na uloženie kufrov, puzdier na lyže a snowboardy, i ďalšej batožiny. 

Architektúra celého ubytovania sa nesie v škandinávskom štýle, ktorý kombinuje čisté, jednoduché línie, minimalizmus a jednoduchú škálu farieb. Dominantným materiálom je drevo a prírodné materiály. Spojením všetkých týchto prvkov sa vytvára unikátne, priestranné ubytovanie, ktoré počas dňa pôsobí luxusne a harmonicky a počas večera útulne s pocitom domova.   

 

Mezonetový byt VIEW má navyše aj ďalšie výhody : 

  • Kompletnú správu a starostlivosť o váš apartmán počas vášho pobytu aj keď u nás práve nie ste ubytovaný
  • 24 – hodinovú recepciu a nepretržité zabezpečenie strážnou službou
  • Tiché prostredie, ktoré ponúka nádherné scenérie okolitej prírody a hôr
  • Výhodnú polohu v centre areálu rezortu 
  • Reštauráciu umiestnenú v rezorte


Reštaurácia Pinius
sa nachádza v blízkosti recepcie, je známa svojimi chutnými, gastronomickými zážitkami a špeciálnou technikou prípravy jedál – josper grill, z čestvých a kvalitných surovín. 

Vychutnajte si jedlo v štýlovom a modernom prostredí škandinávskej architektúry doplnenej industriálnymi prvkami. Môžete si vybrať medzi posedením v klimatizovanom interiéri alebo vonku, na najväčšej terase v Liptovskom regióne s výhľadom na BIO jazierko, ktoré sa nachádza v blízkosti reštaurácie.

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

 

Ďalšie apartmány v rezorte

8x

4 x

10x

4 x

10x

4 x

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps