Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovať
Indická reštaurácia SAFRAN

Indická reštaurácia SAFRAN

MENU
Video GalériaIndická reštaurácia SAFRAN Virtuálna prehliadka
Indická reštaurácia SAFRAN

Autentický zážitok z indickej kuchyne

Srdečne vás pozývame do reštaurácie Safran – miesto, kde na vás čakajú skutočne špeciálne gastro zážitky. Vyskúšať môžete tie najtypickejšie jedlá indickej kuchyne, kuchári s personálom priamo z Indie vám ochotne poradia s výberom.

Zažite ako chutí pravá India.

MENU

Tie najvoňavejšie koreniny, pôvodné receptúry, tradičné jedlá, originálny chai a neskutočne chrumkavý indický chlieb. Zažite Indiu tak, ako ju ešte nepoznáte.

Otváracie hodiny

NE – ŠTV 11:00 – 21:00
PIA – SO 11:00 – 22:00

Z dôvodu konania sa firemných akcií bude reštaurácia Safran dňa 13.6. (štvrtok) otvorená len do 17:00h.
Z dôvodu konania polpenzii bude reštauracia Safran dna 14.6. a 15.6. otvorená len v časoch od 11:00-16:00 a 20:30-21:00.

 • Indická reštaurácia SAFRAN

  Yellow Dal s indickým chlebom - naan

 • Indická reštaurácia SAFRAN

  Legendárne Chicken Tikka

 • Indická reštaurácia SAFRAN

  Thali - ochutnajte z každého rožku Indie trošku

 • Indická reštaurácia SAFRAN

  Naan + Pizza = Naanza

 • Indická reštaurácia SAFRAN

  Nevšedné predjedlá - pražená kukurica

Indická reštaurácia SAFRAN

Nefalšovaná chuť Indie

Garantujeme vám gastro zážitok, ktorý na Liptove len tak nenájdete. Kuchári s personálom priamo z Indie priniesli do Safranu pôvodné receptúry tradičných jedál, netypické postupy prípravy a tie najvoňavejšie indické koreniny.

Indická reštaurácia SAFRAN

Štýl a vyladené detaily

Podobne ako v dolnej reštaurácii Pinus, aj pri reštaurácii Safran sme stavili na drevo, elegantnú čiernu a čisté línie. Dali sme si však záležať aj na doplnkoch, aby ste sa aspoň nachvíľu ocitli v exotickej Indii.

Indická reštaurácia SAFRAN

Viete, prečo práve Safran?

Šafran sa považuje za najdrahšiu koreninu na svete a rozšírená je práve v Indii. Vo fialovom kvete šafranu sú tri malé tyčinky sfarbené do oranžovo-červena, ktoré sa sušia špeciálnou technológiou.

Táto rastlinka sa vo veľkom používa aj u nás v Safrane. V našich jedlách ju môžete nielen cítiť v dokonalej chuti, ale aj vidieť v podobe výrazných farieb pokrmov.

Indická reštaurácia SAFRAN

Detský kútik & detské menu

Myslíme aj na tých najmenších. Zatiaľ, čo vy budete objavovať nové chute, vaše ratolesti môžete vypustiť do pekného detského kútika.

A aby neostali hladné, pripravili sme pre nich špeciálne detské menu. Nájdete tu menej korenené, jednoduché a deťmi obľúbené jedlá, ktoré si s vami radi vychutnajú.

FAQ - často kladené otázky

 • Reštaurácie a stravovanie

  • Je v centre k dispozícii strava?

   Samozrejme, súčasťou centra je Reštaurácia PINUS, ktoré rozplývajú chuťové bunky dospelých aj detí. Druhá možnosť je o niečo exotickejšia – nad reštauráciou Pinus sa nachádza indická reštaurácia SAFRAN. Tu si môžete vychutnať raňajky, obed aj večeru.

   Ak prídete v zime, počas lyžovačky, môžete si v reštaurácii pohodlne odskočiť na obľúbené bombardino, čaj alebo rýchle občerstvenie. Snack bar priamo na svahu.

  • V akom čase sa podávajú raňajky a večera?

   Raňajky sa podávajú od 7:00 do 10:00. Večera je k dispozícii od 17:00 do 20:00.

  • V ktorej reštaurácii sa budeme stravovať, ak budeme mať raňajky/polpenziu/plnú penziu?

   Stravovanie sa uskutočňuje podľa dostupnosti v reštaurácii PINUS alebo v indickej reštaurácii SAFRAN, alebo v obidvoch súčasne.

  • Nachádzajú sa reštaurácie v tej istej budove ako ubytovanie?

   Nie, obe reštaurácie sa nachádzajú v oddelených budovách. Raňajky alebo večeru si môžete dať pár minút chôdze od apartmánových budov. Pre lepšiu orientáciu si môžete pozrieť mapa rezortu.

  • Ako sa podávajú raňajky a večere?

   Raňajky a večere sa podávajú formou bohatého bufetu, v ktorom si každý nájde niečo pre seba. Slané a sladké jedlá, ovocie a zelenina, teplé a studené pochúťky. K tomu čerstvý kváskový chlieb alebo bagety priamo z našej pekárne Kryvac a kvalitná káva.

   V prípade nižšej obsadenosti sa jedlo môže podávať aj ako servírované menu.

  • Dokedy je reštaurácia otvorená?

   Aktuálne otváracie hodiny nájdete tu:

   Reštaurácia PINUS

   Reštaurácia SAFRAN

  • Má reštaurácia aj detské stoličky alebo detský kútik?

   Priamo v stredisku sa nachádza obchod KRIVÁŇ s domácim pečivom a ďalšími potravinami, kde majú hostia 10% zľavu. A ak vás varenie omrzí, môžete sa najesť aj v našej reštaurácii PINUS aleboSAFRAN indian restaurant.

  • Kde si môžeme večer sadnúť na drink?

   Na večerný drink si zájdite do novootvorenej reštaurácie PANORAMA cocktail & lounge bar – Jedinečný koktailový bar s majestátnym výhľadom. Hlavný barman Janko Grega a jeho tím vám radi pomôžu vybrať dokonalý nápoj.

  • Je na lyžiarskom svahu bufet?

   Áno, v SKI centre, hneď vedľa zjazdoviek, vás obslúžia kolegovia z Snack bar. Ponúkame rýchle občerstvenie priamo na svahu – teplé a studené nápoje, chutné jedlá ako langoše, panini alebo obľúbené palacinky.