Powered by Smartsupp
Rezervovať
PINUS cocktail bar

PINUS cocktail bar

Nápojový lístok
Video GalériaPINUS cocktail bar Virtuálna prehliadka
PINUS cocktail bar

Kopec relaxu na terase

Čo tak vychladené remeselné pivko priamo z Liptova? Obľúbený Aperol Spritz a Cosmopolitan? Alebo vyskúšate niektorý zo špeciálnych koktejlov – Pinus či Winter Espresso Martini? Ak máte náladu skôr na nealko, aj také drinky u nás nájdete. V ponuke máme tiež osviežujúce smoothies, shoty na imunitu, pre studené večery a zasnežené dni aj horúce limonády a nápoje. Maškrtníci si určite nájdu to svoje aj medzi zmrzlinovými pohármi. 

Drink, pivko a relax na terase

V Pinuse neostanete ani hladní, ani smädní. Či už si vyberiete krytú terasu s kachlovou pecou, alebo vonkajšie sedenie, atmosféra nášho koktejlového baru je výnimočná v obidvoch prípadoch. Miešané nápoje, špeciálne alkonády či výberová káva VERO už len doťuknú celý pôžitok z kvalitných chutí.

Máte radi sladké? Odmeniť sa môžete koláčikom vlastnej výroby či kvalitnou zmrzlinou – stavíme sa, že ju radi ochutnajú aj vaše deti. Nevadí nám ani dážď, sme pripravení na každé počasie. Vďaka slnečníkom, krytej terase a príjemnej žltej kachlovej peci, pri ktorej sa môžete ohriať, si pohodu s výhľadom na jazierko užijete naozaj kedykoľvek a v akomkoľvek počasí. A ak budete mať chuť na skvelú večeru, široký výber vám ponúkne neďaleká PINUS reštaurácia.

Otváracie hodiny Cocktail baru:

NE – ŠTV  8:00 – 20:00

PIA – SOB  8:00 – 21:00

Čítať viac
  • PINUS cocktail bar

    Krytá terasa s kachlovou pecou

  • PINUS cocktail bar

    Výhľad na BIO jazierko

  • PINUS cocktail bar

    Domáce koláče, kvalitná zmrzlina a šťavnaté limonády

PINUS cocktail bar

Zábava pod dohľadom a s mäkkým dopadom

V našom rezorte úplne rozumieme rodičom a je nám jasné, že aj oni si potrebujú oddýchnuť. Preto sa hneď vedľa nášho koktejlového baru nachádza detská zóna s kopou preliezačiek, hojdačiek a šmýkačiek, na ktoré máte výhľad priamo z terasy.

K ešte väčšiemu pocitu bezpečia sme dopadovú plochu vyrobili špeciálne pre mäkké pristátie. Pod umelou trávou sa totižto nachádza pena, takže ak sa vášmu dieťatku podarí spadnúť na zem, nič sa nedeje. Tomu sa hovorí úľava od stresu a plaču, čo poviete? 

PINUS cocktail bar

Špeciality Cocktail baru

Zatiaľ čo sa vaši malí čertíci vybláznia, budete mať čas ochutnať náš Cocktail bar po každej stránke. Počas leta osviežia šťavnaté limonády s kúskami ovocia. Pridávame do nich bio sirupy Herbert s výťažkami z bylín a bez pridaných umelých farbív, ktoré dokonale zvýraznia skutočnú chuť prírody. Dnes už nešoférujete? V tom prípade vám odporúčame ochutnať vynikajúce alkonády či miešané drinky.

Pre detičky máme pripravenú ľadovú triešť či zmrzlinový pohár. Zmrzlina, samozrejme, nie je len pre najmenších – taký egrešový sorbet či veterníkovú príchuť si užije aj dospelý mlsný jazýček. Každý deň v Demänová Rezort si zaslúži aj svoju sladkú bodku v podobe domáceho veterníka či cheesecake. V našej ponuke nájdete aj bezlepkové dezerty.