Rezervovať
PINUS cocktail bar

PINUS cocktail bar

Nápojový lístok
Video rezortuGalériaPINUS cocktail bar UdalostiUdalosti
PINUS cocktail bar

Kopec relaxu na terase

V Pinuse neostanete ani hladní, ani smädní. Či už si vyberiete krytú terasu s kachlovou pecou, alebo vonkajšie sedenie – atmosféra Cocktail baru je výnimočná v obidvoch prípadoch. Miešané nápoje, špeciálne alkonády či výberová káva VERO už len doťuknú celý pôžitok z kvalitných chutí.

Máte radi sladké? Odmeniť sa môžete koláčikom vlastnej výroby či kvalitnou zmrzlinou – stavíme sa, že ju radi ochutnajú aj vaše deti. Ak by aj pršalo, nevadí, sme pripravení na každé počasie. Vďaka slnečníkom, krytej terase a nádhernej žltej peci, pri ktorej sa môžete ohriať, si pohodu na terase užijete naozaj kedykoľvek a v akomkoľvek počasí.

Otvorené:

NE – ŠTV / 8:00 – 20:00
PIA – SOB /8:00 – 21:00

  • PINUS cocktail bar

    Krytá terasa s kachlovou pecou

  • PINUS cocktail bar

    Výhľad na BIO jazierko

  • PINUS cocktail bar

    Domáce koláče, kvalitná zmrzlina a šťavnaté limonády

PINUS cocktail bar

Zábava pod dohľadom a s mäkkým dopadom

Rodičia, rozumieme vám – aj vy si potrebujete oddýchnuť. Preto sa hneď vedľa Cocktail baru nachádza Kids Zone s kopou preliezačiek, hojdačiek a šmýkačiek, na ktoré máte výhľad priamo z terasy.

K ešte väčšiemu pocitu bezpečia sme dopadovú plochu vyrobili špeciálne pre mäkké pristátie. Pod umelou trávou sa totižto nachádza pena, takže ak sa vášmu dieťatku podarí spadnúť na zem, nič sa nedeje. Tomu sa hovorí úľava od stresov a plaču, čo poviete? 

PINUS cocktail bar

Špeciality Cocktail baru

Zatiaľ čo sa vaši malí čertíci bláznia, máte čas ochutnať náš Cocktail bar po každej stránke. Počas leta skvelo osviežia šťavnaté limonády s kúskami ovocia. Pridávame do nich bio sirupy Herbert s výťažkami z bylín a bez pridaných umelých farbív, ktoré dokonale zvýraznia skutočnú chuť prírody. Dnes už nešoférujete? V tom prípade vám odporúčame ochutnať vynikajúce alkonády či miešané drinky.

Pre detičky máme pripravenú ľadovú triešť či zmrzlinový pohár. Zmrzlina, samozrejme, nie je len pre deti – taký egrešový sorbet či veterníkovú príchuť si užije aj dospelý mlsný jazýček. Každý deň v Demänová rezort si zaslúži aj svoju sladkú bodku v podobe domáceho veterníka či cheesecaku. V našej ponuke nájdete aj bezlepkové dezerty.