Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovať

Prečo usporiadať teambuilding či kongres práve v Demänová rezorte?

Prečo usporiadať teambuilding či kongres práve v Demänová rezorte?

Poznáte ten dobrý pocit, keď si nájdete v e-mailovej schránke správu od šéfa s dátumom teambuildingu? Zábavný večer s kolegami, utuženie vzťahov a neformálna atmosféra sú lákavé. A poznáte tiež ten pocit, keď nájdete správu o nadchádzajúcom kongrese, školení, či celofiremnom stretnutí? Tieto predstavy už každého nepotešia. V Demänová rezorte si však môžete užiť oboje.

Bláznivý i relaxačný teambuilding v prírode

Demänová rezort ponúka okrem skvelého a kvalitného ubytovania, najmä krásnu polohu s unikátnymi výhľadmi na slovenské veľhory, skvelú dostupnosť k lyžiarskym centrám, a rôzne aktivity v okolí. Nič nepomôže prepracovaným očiam viac, ako keď sa ráno prebudia a prvá vec ktorú zazrú, budú Vysoké či Nízke Tatry, alebo Kriváň. Tie sú totiž vidieť z každého apartmánu.

Poteší sa každý

Zrelaxovať sa môžete s kolegami formou aktívneho či pasívneho oddychu. Pre tých akčnejších je tu veľké množstvo turistických trás, keďže rezort leží priamo v Nízkych Tatrách, a okolitých slovenských zaujímavostí, ako napríklad Demänovská Ľadová jaskyňa a Demänovská Jaskyňa Slobody. Ak by Vám nestačili jazierka v rezorte, na skok to máte aj na známu Liptovskú Maru. A tu si prídu na svoje skutoční nadšenci zábavy a adrenalínu. Exkluzívne pre firemné akcie ponúkame možnosť využitia vodných atrakcii na Liptovskej Mare v škole vodných športov Mara Fun (motorový čln, wakesurfing, flyboar, wake/ ski/ kneeboardi, kajaky, nafukovacie kolesá a banán, vodné bicykle a bumperball).
Menej pohybovo náročných kolegov zasa poteší wellness. Stres môžete vypotiť v interiérovej alebo exteriérovej saune, uvoľniť sa môžete vo vírivke, no a na oddych či zlepšenie nálady pomôže tiež relaxačná miestnosť s príjemnou ambient hudbou.

Príjemný a pohodlný kongres na Liptove

Demänová rezort dokáže zabezpečiť kongres či firemnú prezentáciu aj pre veľký počet ľudí, no i tak sa skôr budete cítiť viac ako na príjemnom zájazde, než na pracovnom podujatí. Okrem toho, v tieto pracovné dni vám úsmev na tvári môže vyčariť aj vynikajúci a kvalitný catering, o ktorý sa rezort postará. Pre najväčších pracantov a hladošov, ale samozrejme i pre ostatných, je k dispozícií reštaurácia Pinus, ktorá vám ponúka gastronomické zážitky prostredníctvom zaujímavej technológie úpravy jedál josper grill. Jedlá budú pre vás nachystané z kvalitných a čerstvých surovín.
V tento dôležitý deň nemusíte mať obavy z nekomfortu. Demänová rezort vám poskytne v kongresovej sále aj silnú wifi a klimatizáciu.

Obrovská a flexibilná kapacita

S počtom miest dokáže rezort skutočne čarovať. Ponúka až 42 miest na školské sedenie, 90 miest na kino sedenie, 84 miest v rámci priestoru na stravovanie a 47 miest pre potreby oslavy. V prípade toho, že by ste to chceli odpáliť naozaj vo veľkom, je k dispozícií aj veľkokapacitný stan, ktorý ponúka až 210 miest. Okrem toho, po náročnom pracovnom dni v ňom môžete získať nejaké tie endorfíny vďaka hernému centru. Nájdete v ňom pingpong, air hockay, biliard a nevýherné športové automaty.

Bývať sa vám bude ako v bavlnke. Rezort ponúka šesť rôznych apartmánov, kde sa kapacita pohybuje od 4 – 10 lôžok. Alebo, ak si chcete užiť skutočný luxus, využite samostatnú DeLuxe chatu s privátnou fínskou saunou a krbovou pieckou.

Pokiaľ hľadáte krásne miesto, s kvalitnými službami a skvelým prostredím, Demänová rezort je pre vás tá správna voľba.