Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovať

Presťahujte sa k nám a získajte skvelé podmienky pre home office

Presťahujte sa k nám a získajte skvelé podmienky pre home office

Ideálne podmienky pre home office či štúdium

Hneď ráno vás nabijú energiou výdatné raňajky pripravené v reštaurácii PINUS, ktoré si môžete nechať priniesť až pred dvere vášho apartmánu či chaty. Počas doobedia môžete venovať čas práci či deti škole aj vďaka ideálnym podmienkam akými sú bezproblémové wifi pripojenie, písací stôl s výhľadom na Tatry či samotný kľud. Na recepcii je vám k dispozícii plnohodnotná tlačiareň, kde si bezplatne môžete vytlačiť všetky dokumenty, ktoré potrebujete. Vravíte si, že je čas na obed? V každej ubytovacej jednotke sa nachádza plne zariadená kuchynka, kde si môžete pripraviť rýchly obed, ale stále si môžete objednať a nechať priniesť skvelé jedlo z našej reštaurácie na vami zvolený čas. Problém nie je ani s poštou, ktorú potrebujete odoslať. Dievčatá z recepcie sú vám k dispozícii počas celého vášho pobytu.

Poobedie plné aktivít a čerstvého vzduchu

Demänová Rezort patrí medzi aktívne a nikdy nespiace miesto, kedy po náročnom pracovnom čase môžete vybehnúť von. Čakajú na vás skvelé možnosti ako využiť chvíľu von či už ako pár, rodina alebo sám so sebou. V ponuke sú prechádzky v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, ale priamo v areáli môžete využiť aktivity v SKI Centre ako je rodinná sánkovačka, snowtubing plný zábavy, lyžovanie na svahu ktorý je ideálny pre deti, ktoré sa učia lyžovať. Nemusíte sa obávať, že sa skoro stmieva, pretože celý areál vrátane svahu a bežkárske trate je osvetlený. Ak vám práca nedovolí vybehnúť na svah spolu s deťmi, v ponuke je lyžiarska či snowboardová škola ako aj freeride lekcie pre všetky vekové kategórie, preto neváhajte využiť túto možnosť. Taktiež je v ponuke profesionálny babysitting. Preto ak potrebujete čas pre seba, pre svojho partnera alebo si len niekde odbehnúť, je vám k dispozícii aj táto služba.

O všetko sa postará rezort

Zdá sa vám to všetko možné, ale hlavne by ste si vedeli takúto pracovnú dovolenku predstaviť? Tak všetko čo musíte spraviť je len ísť do nášho rezervačného systému a vybrať si ubytovanie v chatách DeLuxe s privátnou saunou alebo si zvoliť apartmán pre celú rodinu. O všetko ostatné sa už postará samotný rezort. Neváhajte a zmeňte prostredie a pomôžte sebe aj svojej rodine stráviť pár pekných chvíľ.

Ubytovanie v rezorte

 • Presťahujte sa k nám a získajte skvelé podmienky pre home office
  35 Apartmánov

  Apartmánový dom Limba

  Rodinné apartmány pre 4-10 osôb s vlastnými vstupmi z exteriéru bez nutnosti pohybu v spoločných priestoroch. Vlastná terasa, ubytovanie aj so zvieratkom.
 • Presťahujte sa k nám a získajte skvelé podmienky pre home office
  220 Apartmánov

  Apartmánový dom Pinea

  Hotelový štýl apartmánov od 1-11 osôb. Ski IN Ski OUT apartmány – v lyžiarkach rovno na svah. Výťah a vlastná terasa.
 • Presťahujte sa k nám a získajte skvelé podmienky pre home office
  220 apartmánov

  Apartmány

  Kvalitné materiály, voňavé drevo a príjemná vzdušná atmosféra. Či už sa chystáte prísť s rodinou a deťmi, s partiou priateľov, alebo vo dvojici, apartmány v Demänová Rezort vám poskytnú všetok komfort.
 • Presťahujte sa k nám a získajte skvelé podmienky pre home office
  4 miesta

  Karavanové miesta

  Náš rezort a všetky jeho aktivity si môžete užiť aj vo svojom karavane. Pripravené máme pre vás karavanové miesta so všetkým, čo potrebujete - dostatočný priestor, pripojenie na eletriku, vodu aj výlevku.
 • Presťahujte sa k nám a získajte skvelé podmienky pre home office
  11 chát

  Štýlové chaty

  Ak máte radšej osobitné ubytovanie bez susedov namiesto apartmánu, ste na správnom mieste. Luxusné chaty ponúkajú privátny relax pre 9 alebo až 12 osôb. Vonkajšia vírivka, fínska sauna a komfort SKI IN & SKI OUT - v lyžiarkach rovno na svah.
 • Presťahujte sa k nám a získajte skvelé podmienky pre home office
  1 vila

  Vila Luxury

  Novovybudovaná, priestranná Vila Luxury ponúka pobyt až pre 12 osôb. Nadštandardná rozloha, terasa s privátnou vírivkou a luxusné výhľady vás dostanú.