Ubytovanie v Nízkych Tatrách blízko strediska Jasná

Family & Wellness rezort


Ubytovanie v Nízkych Tatrách v apartmánoch a chatkách

Ak hľadáte miesto na príjemný oddych v lone Liptova, no zároveň nechcete byť na samote v horách, prišli ste na to správne miesto. Demänová rezort vám ponúka ubytovanie v najkrajšej doline Liptova, ktorá má v okruhu maximálne 15 minút jazdy autom Auquapark Tatralandia, lyžiarske stredisko Jasná a Liptovský Mikuláš. Demänová rezort je luxusný, rodinný rezort, ktorý momentálne ponúka viac ako 300 lôžok pre rodiny s deťmi, malé i veľké skupiny a firemné zájazdy. Jej plánom do roku 2020 je rozšíriť kapacitu na viac ako 1000 lôžok. Môžete si vybrať z 11 typov apartmánov alebo samostatne stojace chaty. Záleží iba na vašich preferenciách a počte ubytovaných.

V našom rezorte nájdete tieto útulné apartmány a chatu:

 • apartmány PINEA – hotelový štýl apartmánov od 1 osoby

2+0

4 x

2+2

4 x

3+0

4 x

2+2

4 x

Lux

4+2

4 x
 • apartmány LIMBA – rodinné apartmány pre 4 – 12 osôb

2+2

4 x

4+2

4 x

4+2

4 x

6+2

4 x

8+2

4 x

8+2

4 x
 • chata Deluxe pre 9 osôb

6+3

4 x

Čím je ubytovanie v Demänová Rezort také výnimočné?

Ubytovanie si vás získa jeho jedinečným škandinávskym dizajnom a priestrannosťou. Jednoduché a čisté línie, kombinujúce vybranú škálu farieb s masívnym drevom, doplnené výhľadom na Vysoké alebo Nízke Tatry s ich charakteristickými vrchmi – Kriváňom a Chopkom.

Nielen luxusné ubytovanie na Liptove, ale aj kvalitná gastronómia

Rezort kladie veľký dôraz na použité materiály a celkovú prevádzku spĺňajúcu ekologické princípy, ktoré zvyšujú výnimočnosť samotného rezortu. V areáli okrem ubytovania nájdete novootvorenú reštauráciu Pinus, ktorá svojím moderným dizajnom a nezvyčajnými gastronomickými zážitkami nenechá nikoho chladným. Máte možnosť si pochutnať na obede či večeri v klimatizovanom interiéri alebo na veľkej terase, kde sa vám naskytne výhľad na jazierko, ktoré je v jej blízkosti. Jedlá sú pripravované z kvalitných a čerstvých surovín. Šéfkuchári pri varení nasledujú špeciálnu a technologicky výnimočnú techniku josper grill. A samozrejme, v Demänovej rezorte máte možnosť výberu bezlaktózových jedál.

Okolie a príroda Nízkych Tatier vyrážajúca dych

Ak patríte ku milovníkom aktívneho oddychu v prírode, v okolí rezortu sa nachádzajú rôzne turistické chodníčky, ktoré vás zavedú ku Demänovskej ľadovej jaskyni, k Demänovskej jaskyni Slobody, Vrbickému plesu alebo na Chopok. Opýtajte u nás na recepcií, kam ísť na turistiku a naši pracovníci vám ochotne a prívetivo poradia.

 
Prezrite si mapu rezortu Demänová a zorientujte sa v okolí

A : recepcia

B – M: bytové domy

KZ: Kids zóna

L1 – L11: chaty so saunou

MP: multifunkčné plochy

W/F: wellness/ fitnes

R: reštaurácia

T: trampolína

DI: detské ihrisko

P/ SKI & e-BIKE: požičovňa (obchod, servis, športové potreby)

 

V prípade, že radi skúšate nové veci, nebránite sa novým kulinárskym zážitkom alebo chcete niekoho prekvapiť, máme pre vás pripravené špeciálne kulinárske balíčky. Môžete si ich vopred objednať pri rezervácií izieb v druhom kroku rezervácie:

 • Syrový balíček
 • Syrový balíček s vínom,
 • Mäsový balíček
 • Mäsový balíček s pivom,
 • Syrovo-mäsový balíček,
 • Sladký balíček obsahujúci domáce koláče,
 • Ovocný balíček
 • Pivový balíček
 • Balíček Mini bar

Celý sortiment, z ktorého sú balíčky vytvorené, pochádza z obchodu Kriváň – tradičné slovenské špeciality, kde dbajú na predaj kvalitných slovenských výrobkov od tých najlepších dodávateľov zo Slovenska.

 

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps