Luxusné chaty v Nízkych Tatrách s wellness

Family & Wellness rezort

Luxusné chaty s wellness v prírode Liptova

Hľadáte ubytovanie, no bez susedov na druhej strane steny? Ste veľká rodina, partia alebo tím z práce? Máme pre vás riešenie. Demänová rezort ponúka viac ako 300 lôžok, pričom sa toto číslo do konca roka 2020 viac než trojnásobí. Momentálne si môžete vybrať nie len luxusné apartmány, ale aj samostatne stojace chaty s kapacitou 7 až 9 ľudí. 


Naše útulné chatky sú zariadené v luxusnom škandinávskom štýle. Strohý dizajn kombinuje minimalizmus, jednoduchú paletu farieb s použitím kvalitných materiálov a masívneho dreva, čo vytvára simplicitné a čisté línie vzbudzujúce pocit sviežosti, priestrannosti a čistoty.

V našom rezorte nájdete tieto útulné chaty:

Cena už od 27,78€ za osobu a noc (pri plnom obsadení apartmánu).

9x

4 x

 

Každá chata sa skladá z dvoch poschodí. Na prízemí nájdete obývaciu miestnosť s televíziou, telefónom, WiFi pripojením a pohodlným gaučom, na ktorom sa môžete schúliť a pospať si. 

Okrem obývačky sa tu nachádza plne zariadená kuchyňa s kuchynským stolom, pripravená na uvarenie vašich obľúbených jedál a dezertov, i jedna z dvoch oddelených kúpeľní.

Na poschodí na vás čakajú dvojlôžkové spálne s manželskými alebo poschodovými posteľami a druhá kúpeľňa s vaňou. A ako bonus na záver, vonku pred chatou vás čakajú až 3 parkovacie miesta, aby ste s vašou rodinou či priateľmi mohli poľahky u nás zaparkovať.

Ak si zvolíte verziu chaty DeLuxe, okrem základnej výbavy vás na prízemí bude čakať krbová pec, ktorá dokáže príjemne vyhriať celý priestor. 

Čerešničkou je privátna, fínska sauna len a len pre vás.

Kliknite na chatu naľavo a pozrite si ju zblízka.

 

 Okolie a nadštandardné služby Demänová rezortu

Chaty sú súčasťou Demänová rezortu, sú situované na jeho kraji, ale nie sú izolované na samote. Výhody tohto umiestnenia sú, že všetky možnosti areálu máte poruke. Preto neváhajte a objavte novootvorenú reštauráciu Pinus, ponúkajúcu veľmi chutné gastronomické zážitky v moderných a klimatizovaných priestoroch. Možností, ako u nás relaxovať, ponúkame neúrekom. Vo wellness centre máme pre vás pripravené rôzne druhy sáun, vírivku a relaxačnú miestnosť. Ak prichádzate so svojimi ratolesťami, tie sa potešia detskej zóne Kids, kde na nich čakajú hojdačky, šmýkačky a rôzne preliezky. Vaši šibali sa vybláznia dosýtosti a vy s našimi službami načerpáte nové sily.

Demanova rezort - ubytovanie v Jasnej, blizko Chopku - mapa rezortu
Prezrite si mapu rezortu Demänová a zorientujte sa v okolí

A : recepcia

KZ: Kids zóna

B – E: bytové domy

MP: multifunkčné plochy

R: reštaurácia

T: trampolína

P: Ski a e-bike požičovňa

DI: detské ihrisko

L1 – L11: chaty so saunou

W/F: wellness/ fitnes

 

Fotogaléria našich luxusných chát v Nízkych Tatrách

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps

RÝCHLE ODKAZY

Online rezervácia
Darčekové poukazy
Prihlásenie do rezervácie
Partneri
Akciové pobyty
Novinky a podujatia
Typy apartmánov
Galéria
Kontakt