Rezervovať

Detská tour Petra Sagana

GalériaDetská tour Petra Sagana
Detská tour Petra Sagana
Video rezortu Galéria Virtuálna prehliadka Eventy Eventy
Detská tour Petra Sagana

Bicyklovanie je zábava

Je nám potešením, že vás môžeme pozvať na ďalšiu sériu cyklistického podujatia Detská tour Petra Sagana. Jedno z mnohých kôl po Slovensku prebehne práve u nás v Demänová Rezort! 

Súťažíme 11. júna 2023 (nedeľa)

Na preteky môžete prihlásiť svoje dieťa do 14 rokov, a teda ročník 2009 a mladší. Či už máte sotva dvojročného cyklistu s odrážadlom, alebo už skúseného cyklistu – bicyklovanie je zábava pre všetky vekové kategórie.

REGISTRÁCIA

Nenáročný cyklistický okruh je kombináciou spevnených plôch a prírodných cestičiek priamo v Rezorte, a tak malým cyklistom môžete fandiť priamo pri trati.

Pozrieť video z ročníka 2022

Cyklopreteky pre najmenších aj väčších

Registrácia prebehne cez online prihlasovací systém, ktorý zverejníme pár týždňov vopred. Organizátor si vyhradzuje právo zastaviť registráciu pri veľkom počte záujemcov. Na podujatie sa prihlasuje aj doprovod súťažiaceho.

Vekové kategórie 

Baby: 2019 a viac
Mikro: 2017– 2018
Mili: 2015– 2016
Mini: 2013– 2014
Mladší žiaci/žiačky: 2011– 2012
Starší žiaci/žiačky: 2009– 2010

Propozície

Cyklopreteky pre najmenších aj väčších

Po pretekoch oddych u nás

Spojte si detské preteky s pobytom plným zážitkov v našom rezorte. Odmeňte seba aj malých cyklopretekárov za ich výkony a ostaňte v našich apartmánov alebo chatách. Po oddychu po pretekoch vo wellnesse na nich čaká v areáli Rezortu kopec zábavy!

 

Detská tour Petra Sagana

Atmosféra ako na Tour de France

Dĺžka a náročnosť trate sa sa mení podľa kategórií a súťažného poriadku Detskej Tour. Súťaž bude prebiehať na spevnených alebo trávnatých cestách areálu a okolia. Nebojte sa, v rámci kategórie Baby je pre drobcov vyhradená bezpečná spevnená cesta.

Všetci účastníci sa môžu tešiť na účastnícke listy s podpisom Petra Sagana a najlepší v kategóriách dostanú aj poháre a medaile Petra Sagana. Počas súťaže je samozrejmosťou sprievodný kultúrny program a občerstvenie.

Štartovné

0 € kategória baby
3 € kategória mikro až starší žiaci, rodičia

Pozrieť fotky z minulého ročníka

Detská tour Petra Sagana