Rezervovať

Detská tour Petra Sagana

GalériaDetská tour Petra Sagana
Detská tour Petra Sagana
Detská tour Petra Sagana

Bicyklovanie je zábava

Je nám potešením, že vás môžeme pozvať na ďalšiu sériu cyklistického podujatia Detská tour Petra Sagana. Jedno z mnohých kôl po Slovensku prebehne práve u nás v Demänová Rezort! 

Ďakujeme za účasť!

Na preteky môžete prihlásiť svoje dieťa do 14 rokov, a teda ročník 2007 a mladší. Či už máte sotva dvojročného cyklistu s odrážadlom, alebo už skúseného cyklistu – bicyklovanie je zábava pre všetky vekové kategórie. Deti súťažia podľa kalendára súťaže zverejnenom na webe a FB Detskej tour, vždy po kategóriách od najmladších po najstarších. Nenáročný cyklistický okruh je kombináciou spevnených plôch a prírodných cestičiek priamo v Rezorte, a tak malým cyklistom môžete fandiť priamo pri trati.

 

Pozrieť video z ročníka 2021

Cyklopreteky pre najmenších aj väčších

Registrácia prebehne cez online prihlasovací systém, ktorý zverejníme pár týždňov vopred. Organizátor si vyhradzuje právo zastaviť registráciu pri veľkom počte záujemcov. Na podujatie sa prihlasuje aj doprovod súťažiaceho.

Vekové kategórie 

Baby: 2017 a viac
Mikro: 2015– 2016
Mili: 2013– 2014
Mini: 2011– 2012
Mladší žiaci/žiačky: 2009– 2010
Starší žiaci/žiačky: 2007– 2008

Cyklopreteky pre najmenších aj väčších

Po pretekoch oddych u nás

Spojte si detské preteky s pobytom plným zážitkov v našom rezorte. Odmeňte seba aj malých cyklopretekárov za ich výkony a ostaňte v našich apartmánov alebo chatách. Po oddychu po pretekoch vo wellnesse na nich čaká v areáli Rezortu kopec zábavy!

 

Detská tour Petra Sagana

Atmosféra ako na Tour de France

Dĺžka a náročnosť trate sa sa mení podľa kategórií a súťažného poriadku Detskej Tour. Súťaž bude prebiehať na spevnených alebo trávnatých cestách areálu a okolia. Nebojte sa, v rámci kategórie Baby je pre drobcov vyhradená bezpečná spevnená cesta.

Všetci účastníci sa môžu tešiť na účastnícke listy s podpisom Petra Sagana a najlepší v kategóriách dostanú aj poháre a medaile Petra Sagana. Počas súťaže je samozrejmosťou sprievodný kultúrny program a občerstvenie.

Štartovné

0 € kategória baby
3 € kategória mikro až starší žiaci, rodičia

Detská tour Petra Sagana

Seminár o bicyklovaní s deťmi s Petrom Zánickým

13. máj (piatok) o 19:00 

Deň pred pretekom, v piatok 13.5. o 19:00 pozývame všetkých rodičov na SEMINÁR s riaditeľom pretekov Detskej tour Petra Sagana – Petrom Zánickým. Reč bude napríklad aj o tom, ako má dieťa správne bicyklovať, ako deti motivovať k tréningu, skladba tréningu pre deti, čo s deťmi keď sa im nechce, efektívny tréning. Vstup zdarma, miesto konania: kongresová miestnosť DR.