Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovať

Family days

GalériaFamily days
Family days
Video GalériaFamily days Virtuálna prehliadka
Family days

Zabavte celú firmu aj s rodinkami

Family days alebo rodinné dni sú ideálne pre veľké aj malé firmy, ktoré chcú prežiť kopec zábavy s kolegami a ich rodinami. Jednoducho taký rozšírený teambuilding, kedy sa môžete navzájom spoznať nielen po profesnej, ale aj osobnejšej stránke.

Najlepší spôsob ako spojiť prácu s rodinou

Pozrieť video z Family day

Firemný rodinný deň umožní zamestnancom oddýchnuť si, zašportovať, zasúťažiť či vychutnať si dobré jedlo v príjemnej rodinno-pracovnej atmosfére. Kolegovia budú spokojní, deti sa u nás zabavia do sýtosti a meno firmy bude v očiach zamestnancov znovu o čosi vyššie.

Ako by mohol vyzerať váš firemný Family day? Preskúmajte nižšie.

Raj pre kolegov s rodinami

Samozrejme, uvedené rodinné dni sú len názorné. Aktivity, tematika aj činnosti sú kombinovateľné – na základe vašich preferencií dokážeme vyskladať event, ktorý vám jednoducho sadne.

 

Neváhajte nás kontaktovať

 

Najväčšou výhodou nášho Rezortu je, že všetko máte na jednom mieste. Kopec unikátnych atrakcií pre deti, gastromické zážtiky v dvoch reštauráciách pre dospelých, veľkorysé priestory v areáli, ihriská, športové vybavenie, pódium… Dokonca máme aj plán B v prípade zlého počasia – priestrannú kongresovú miestnosť alebo veľkokapacitný stan, kam sa zmestí až 200 ľudí.

Sľubujeme, že na family day v Demänová Rezort len tak ľahko nezabudnete.