Rezervovat

Halloween

Halloween
Video GalériaHalloween Virtuálna prehliadka
Halloween

Halloween v Rezorte zabaví celú rodinu

Vyrezávanie tekvíc, maľovanie na tvár, šarkaniáda či zábava s animátormi. Taký je Rodinný Halloween v Demänová rezort! Príďte si užiť príjemné jesenné počasie do nášho areálu s kopou atrakcií vo FUN centre – 3D bludisko, mini zipline, kolotoče, Kids Zone či miniZOO sú stále otvorené. Verte, že na toľko šantenia deti len tak nezabudnú.

Animácie od rána až do strašidelnej noci (27.-31. október)

Pripravte sa na špeciálny animačný program so strašidlami a našimi turbo animátormi, ktorí si pre vás vymyslia vždy niečo nové. Trúfnete si aj na najväčšiu Galériu strašidiel na Liptove?

  • Šarkaniáda, vyrezávanie tekvíc, pečenie krvavých prstov
  • Premeň sa na strašidlo – maľovanie na tvár
  • Halloweenske minidisco
  • Hudobný večer v sobotu o 20:00 v Panorama bare – VIBE Band
  • Strašidelná nočná hra pre teenagerov
  • Detské saunovanie a pokojné večerné kino
  • Divadelné predstavenie

 

ŠPECIÁLNA STRAŠIDELNÁ PONUKA

ŠPECIÁLNA STRAŠIDELNÁ PONUKA

Halloweenska chata plná tajomstiev

Trúfate si na pobyt v najstrašidelnejšej halloweenskej chate na Liptove?

Ak chcete zažiť najdesivejšiu noc vášho života, máte jedinečnú príležitosť ubytovať sa v najstrašidelnejšej halloweenskej chate na Liptove. Pohodlné postele, tri samostatné izby, obrovská obývačka, privátna sauna a vírivka. Avšak, má to jeden háčik – v noci pravdepodobne ani nezažmúrite oko.

Zážitok na celý život

Garantujeme vám, že zaujímavejší Halloween s rodinou či partiou priateľov nezažijete. Samozrejme, ak z tejto tajomnej chalúpky nezdupkáte ešte pred zotmením.

Dávajte si pozor, vo vnútri vás čaká pavučina, dym a plno nástrah. Taktiež odporúčame pozrieť pred spaním pod posteľ, striehnuť na vás môže hocičo…

 

Risknúť to a rezervovať pobyt