Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:176:boolean true
Rezervovať

Loď Mária

lod maria z boku
Video Galéria Virtuálna prehliadka
Loď Mária

Malá veľká kráska na Liptovskom mori

Už ste vyskúšali letnú dovolenku priamo v srdci Liptova pri slovenskom mori? Nádrž Liptovská Mara ponúka návštevníkom lákavé atrakcie, ktoré vám pripomenú dovolenku v tropických krajinách. Jedným z ponúkaných zážitkov je aj nezabudnuteľná plavba loďou Mária.

Plavba po Liptovskej Mare – stabilne a s toaletami

Hľadáte bezpečnú atrakciu, vhodnú pre celú rodinu? Čo tak obzrieť si okolité hory z vodnej hladiny? Západné Tatry, Nízke Tatry či Chočské vrchy ako na dlani, je to naozaj čarovný pohľad. Vynovená loď Mária je mimoriadne stabilná, a preto je vhodná aj pre mamičky s kočíkmi. Okrem toho disponuje miestami na sedenie a ako jediná na Liptovskej Mare sa môže pochváliť aj toaletami. 

Loď Mária nájdete v prístavisku autokempingu Maracamping v Liptovskom Trnovci. Počas júla a augusta sa plavby uskutočňujú denne, každú celú hodinu od 10:00 do 16:00. V ostatných mesiacoch je možné dohodnúť sa individuálne.

Hodinová plavba plná zážitkov

Na palube vás privíta skusený tím pod vedením kapitána lode. Deti si počas plavby môžu vychutnať okolitý výhľad alebo po dohode aj jedinečný animačný program. Dospelí pocítia vietor vo vlasoch a zrelaxujú pri plavbe po liptovskom mori. Zážitková plavba trvá približne hodinu, počas ktorej sa dozviete množstvo zaujímavostí z histórie Liptovskej Mary. Plavba môže byť skvelou voľbou aj v prípade, že plánujete rodinnú či detskú oslavu – lodný tím vám rád zabezpečí animačný program presne podľa vášho želania. 

Liptovská Mara ponúka aj adrenalínové vodné atrakcie, príjemné pláže, rôzne možnosti stravovania a pohodlné ubytovanie priamo pri vode v chatkách, stanoch či karavanoch. Ani z Demänová rezortu to nemáte ďaleko. Zoberte deti jeden deň vašej dovolenky na zážitkovú plavbu, určite nebudete ľutovať. 

Hodinová plavba plná zážitkov