Plánujete svadbu alebo oslavu pre nového člena rodiny a je to  potrebné poriadne osláviť? Oslavujete výročie alebo životné jubileum? Demänová rezort je to pravé miesto. 

Ak potrebujete usporiadať celofiremné stretnutie či prezentáciu, skupinovú prednášku, školenie, rokovanie či teambuilding? Demänová rezort je tá správna voľba. 

Naša reštaurácia PINUS je stále otvorená kedy si skvelé jedlo môžete vychutnať na rozsiahlej a vyhrievanej terase alebo priamo na Vašom apartmáne či chate.

Novootvorená reštaurácia Pinus s kvalitnou a nezabudnuteľnou gastronómiou

Preferujete, ak sa vám o raňajky, obed alebo večeru postará niekto iný, aby ste mohli celý deň stráviť relaxom na lyžiarskom svahu alebo na turistických chodníčkoch v lone Liptovskej prírody? Prichádzate unavený po celom dni a varenie je to posledné, čo vám napadne? Vyriešime to za vás. Pozývame vás do novootvorenej reštaurácie Pinus, ktorá vás prekvapí svojimi chutnými, gastronomickými zážitkami a technologicky zaujímavou prípravou jedál josper grill z čerstvých a kvalitných surovín. 

Reštaurácia ponúka našim hosťom celodennú stravu 

  • Raňajky sú podávané vo forme bufetu pre zákazníkov rezortu od 8:00 do 10:00. Je možné si zvoliť aj bezlepkové raňajky.
  • Obedy a večere sú ponúkané vo forme denného menu alebo à la carte
 


Samotné menu je delené podľa poradia chodov. Nájdete tu predjedlá, polievky, hlavné jedlá, či už mäsité pokrmy, špeciality šéfkuchára, cestoviny alebo šaláty, dezerty a dokonca aj pizzu! Na svoje si príde každý. 

Pre návštevníkov preferujúcich slovenskú kuchyňu máme pripravené bryndzové halušky alebo šúľance s makom. A ak radi experimentujete, odporúčame vám ako predjedlo kačaciu pečeň s Portským vínom alebo krevety na bielom víne s curry a kokosovým mliekom. 

Štýlová, moderná a neodolateľná reštaurácia

Reštaurácia je zariadená v modernom štýle a ponúka vám príjemné posedenie v klimatizovanom interiéri alebo vonku, na najväčšej terase v liptovskom regióne. Z terasy máte príjemný výhľad na blízke BIO jazierko, v ktorom sa môžete počas horúcich letných dní aj okúpať. Či už si zvolíte interiér alebo veľkú terasu, na dotvorenie zážitku vás budú sprevádzať veľkoplošné obrazovky a príjemná, ambientná hudba znejúca z kvalitných reproduktorov. A nakoniec, ak prichádzate s rodinou a bojíte sa, že sa vaše deti budú nudiť, kým sa jedlá pripravia, môžete sa s nimi zahrať v neďalekom detskom kútiku.

Kongresová miestnosť a exteriérový veľkokapacitný stan ako súčasť reštaurácie

Okrem samotných priestorov reštaurácie, Pinus ponúka možnosť využitia kongresovej miestnosti a veľkokapacitného stanu. Kongresová miestnosť sa dá využiť na rôzne účely s rôznou kapacitou miest. Kongresové priestory ponúkajú nasledovný počet miest:

0
kino sedenie
0
školské sedenie
0
oslava
0
priestor na stravovanie

Kongresová miestnosť je technicky plne vybavená a pokrytá silným WiFi pripojením, takže sa nemusíte obávať problémov s technikou alebo práce v online prostredí. Navyše, môžete využiť naše cateringové služby a výbornú lokalitu kongresovej miestnosti, ktorá je hneď vedľa Pinus reštaurácieJediné, čo musíte urobiť, je oznámiť nám počet hostí a účel, za akým si prajete miestnosť využiť. Radi vám pomôžeme s plánovaním a rozhodovaním.

Veľkokapacitný stan s 210 miestami

Ako druhé rozšírenie Pinus priestorov vám ponúkame multifunkčný, veľkokapacitný stan, ktorý je ideálny na kongresové stretnutia, svadby, teambuildingy alebo párty. Kapacita stanu je 210 miest a nachádza sa v ňom aj herné centrum, v ktorom sa môžete po celodennej práci alebo po dlhom dni zabaviť. K dispozícii je pinpong, air hockey, biliard, nevýherne športové automaty a pre najmenších interiérové detské preliezačky. Každý si nájde svoj kútik na zábavu.  

Pozrite si galériu a nechajte sa vtiahnuť do atmosféry reštaurácie Pinus

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps