Rezervovat

Atrakcie pre deti

Atrakcie pre deti
Video GalériaAtrakcie pre deti Virtuálna prehliadka
Atrakcie pre deti

Atrakcie pre deti na Liptove

Veľký areál v Demänová Rezort plný preliezačiek, hojdačiek a ihrísk pre ratolesti sa nachádza priamo pred reštauráciou Pinus. Free Kids Zone – atrakcie pre deti – sa tiahnu aj pozdĺž apartmánov, takže z terasy vlastného apartmánu budete mať nad detičkami stále dohľad.

O zábavu sa postarajú šmýkačky, hojdačky a preliezačky. Vychutnajte si kávu na terase v blízkej reštaurácii alebo cocktail bare a dovoľte sa vašim deťom vyblázniť do sýtosti. Pred reštauráciou Pinus sú hojdačky a preliezačky doplnené bezpečnou dopadovou plochou. 

Kids Zone je v cene pobytu

Čítať viac

Laná aj domčeky pre väčšiu zábavu

Všetky preliezačky, hojdačky a šmýkačky sú zhotovené z kvalitnej kovovej alebo drevenej konštrukcie, niektoré preliezačky sú pre väčšiu zábavu z lán. Deti to zbožňujú a vedia na týchto atrakciách stráviť celé hodiny. V Kids Zone nájdete aj mini domčeky, ktoré obľubujú hlavne dievčatká.

Máme dokonca aj niečo pre dospelých či teenagerov – na trávnatej ploche popri apartmánoch nájdete work out & fitness zónu s posilňovacou stanicou.

 

Laná aj domčeky pre väčšiu zábavu

Plán B, keď prší na Liptove

A čo robiť, keď prší? V Párty stane vedľa reštaurácie Pinus nájdete Air hokej, stolný futbal, basketbalový automat či boxerskú hrušku. V bezpečí pod strechou sa zabavia deti aj dospelí.

Ak chcete navštíviť blízke okolie, pripravili sme pre vás zoznam top atrakcií na Liptove:

7 tipov na výlet, keď prší

Atrakcie pre deti