Rezervovať

Atrakcie pre deti

Atrakcie pre deti
Video rezortuGaléria UdalostiUdalosti
Atrakcie pre deti

Veľký areál priamo pred očami rodičov

Veľký areál plný preliezačiek, hojdačiek a ihrísk pre vaše ratolesti sa nachádza priamo pred reštauráciou Pinus. O zábavu sa postarajú šmýkačky, hojdačky a preliezačky. Vy si v pokoji budete môcť vychutnávať kávu na terase blízkej reštaurácie, zatial‘ čo vaše deti sa budú bezpečne hrať — hojdačky a preliezačky sú doplnené bezpečnou dopadovou plochou. Free Kids Zone sa tiahne aj pozdĺž apartmánov, takže z terasy apartmánu budete mať nad detičkami stále dohľad.

  Aquapark free

Kids Zone je v cene pobytu
Nezáleží na tom, akú izbu, dátum či počet nocí si vyberiete. Keď k nám už raz prídete, za relax a zábavu pre deti nemusíte platiť ani cent.

Laná aj domčeky pre väčšiu zábavu

Všetky preliezačky, hojdačky a šmýkačky sú zhotovené z kvalitnej kovovej alebo drevenej konštrukcie, niektoré preliezačky sú pre väčšiu zábavu z lán. Deti to zbožňujú a vedia na týchto atrakciách strávit‘ celé hodiny. Máme aj mini domčeky, ktoré obl’ubujú hlavne dievčatká a hrajú sa tu na rodinky, pricnov a princezné alebo klasické schovávačky.

Laná aj domčeky pre väčšiu zábavu

V prípade zlého počasia máme aj plán B

V Párty stane vedľa reštaurácie Pinus nájdete napríklad Air hokej, stolný futbal, basketbalový automat či boxerskú hrušku. V bezpečí pod strechou si nájdu svoju zábavu deti aj dospelí.

Nevyšlo vám počasie a vy neviete, kam s deťmi? 

Prečítajte si náš blog 7 tipov, čo robiť na Liptove, keď prší.

Atrakcie pre deti