Rezervovať

Detské animácie

Detské animácie
Video rezortuGaléria EventyEventy
Detské animácie

Veselé animátorky každý víkend

Naše bombastické animátorky sa tešia na každé dieťatko! Užijú si s nimi zábavu na čerstvom vzduchu ale aj vo vnútri.

Animácie prebiehajú vo vnútorných priestoroch reštaurácie Pinus, v príjemnom počasí aj na vonkajších ihriskách. Zatiaľ čo sa detičky vybavia v miniklube, vy si môžete v pokoji vychutnať večeru či drink na otvorenej či krytej terase. No neznie to ako fajn plán?

Animácie prebiehajú piatky a soboty, júl a august každý deň

AKTUÁLNY PROGRAM TU

Animácie pre deti sú v cene pobytu
Nezáleží na tom, akú izbu, dátum či počet nocí si vyberiete. Keď k nám už raz prídete, za relax a zábavu pre deti nemusíte platiť ani cent navyše.

Teší sa na vás animátorka Dadka

Naše veselé animátorky spoznáte podľa ružových alebo modrých vestičiek s nápisom animátor. Teda pokiaľ nebudú prezlečené za Pipi dlhú pančuchu, princeznú Zlatovlásku alebo inú rozprávkovú postavu. 😊

Pozdrav od hlavnej animátorky

Ahojte! Volám sa Daniela, no môžete ma volať Dadka. Milujem život, smiech, pohyb a svoju energiu rada poskytnem všetkým deťom. Budem s nimi vtipkovať, hrať sa, súťažiť a vystrájať, čo mi sily stačia! Nebojte rodičia, všetko má svoje hranice – detičky sa budú cítiť v bezpečí. Deti, teším sa na náš spoločný čas a verím, že si to užijeme všetkými dvadsiatimi!

Podrobný program nájdete nižšie, stiahnuť do mobilu či počítača môžete TU

  • Možnosť babysittingu s lekciou angličtiny

    Možnosť babysittingu s lekciou angličtiny

    Spojte príjemné s užitočným! Naša profi babysitterka vám ratolesti postráži, zabaví a ešte k tomu detičkom poskytne mini lekciu angličtiny. S dostupnosťou, rezerváciou a platbou vám ochotne pomôžu kolegyne a kolegovia na recepcii.