Rezervovať

Jarné animácie

Jarné animácie
Video rezortuGaléria UdalostiUdalosti
Jarné animácie

Veselé animátorky každý víkend

Naše bombastické animátorky sa tešia na každé dieťatko aj počas jarného obdobia. Užijú si s nimi zábavu na jarnom slnku ale aj vo vnútri.

Animácie prebiehajú vo vnútorných priestoroch reštaurácie Pinus, v príjemnom počasí aj na vonkajších ihriskách. Zatiaľ čo sa detičky vybavia v miniklube, vy si môžete v pokoji vychutnať večeru či varené vínko pri kachlovej peci v priestoroch krytej terasy. No neznie to ako fajn plán?

Animácie prebiehajú piatky a soboty

PROGRAM TU

Animácie pre deti sú v cene pobytu
Nezáleží na tom, akú izbu, dátum či počet nocí si vyberiete. Keď k nám už raz prídete, za relax a zábavu pre deti nemusíte platiť ani cent navyše.

Teší sa na vás animátorka Dadka

Naše veselé animátorky spoznáte podľa ružového trička, prípadne podľa animátorského nápisu na chrbte. Teda pokiaľ nebudú prezlečené za Pipi dlhú pančuchu, princeznú Zlatovlásku alebo inú rozprávkovú postavu. 😊

Pozdrav od hlavnej animátorky

Ahojte! Volám sa Daniela, no môžete ma volať Dadka. Milujem život, smiech, pohyb a svoju energiu rada poskytnem všetkým deťom. Budem s nimi vtipkovať, hrať sa, súťažiť a vystrájať, čo mi sily stačia! Nebojte rodičia, všetko má svoje hranice – detičky sa budú cítiť v bezpečí. Deti, teším sa na náš spoločný čas a verím, že si to užijeme všetkými dvadsiatimi!

Podrobný program nájdete nižšie, stiahnuť do mobilu či počítača môžete TU

  • Animačný program

    Animačný program

  • Možnosť babysittingu s lekciou angličtiny

    Možnosť babysittingu s lekciou angličtiny

    Spojte príjemné s užitočným! Naša profi babysitterka vám ratolesti postráži, zabaví a ešte k tomu detičkom poskytne mini lekciu angličtiny. S dostupnosťou, rezerváciou a platbou vám ochotne pomôžu kolegyne a kolegovia na recepcii.