Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovať

Detské animácie

Detské animácie
Video GalériaDetské animácie Virtuálna prehliadka
Detské animácie

Veselé animátorky každý víkend 😃🎨

Naše bombastické animátorky sa tešia na každé dieťatko! Každý víkend sa animácie nesú v duchu nejakej zaujímavej témy, pozrite nižšie na program a zistite, ktorá téma sa deťúrencom páči najviac.

Animácie prebiehajú každý víkend
S letným každodenným programom začíname už 24.6. (pondelok)!

PIATOK 16:00 – 21:00
SOBOTA 10:00 – 21:00

Aktuálny program

Animácie prebiehajú v miniklube Pinusáčik (vchod z reštaurácie Pinus) v príjemnom počasí aj na vonkajších ihriskách. Zatiaľ čo sa detičky vybavia v miniklube, vy si môžete v pokoji vychutnať večeru či drink v Pinuse, Safrane či Panorame. No neznie to ako fajn plán?

Animácie pre deti sú v cene pobytu

Teší sa na vás animátorka Dadka so svojim TURBO tímom

Naše veselé animátorky spoznáte podľa ružových, modrých alebo žltých vestičiek. Teda pokiaľ nebudú prezlečené za Pipi dlhú pančuchu, princeznú Zlatovlásku alebo inú rozprávkovú postavu. 😊

Pozdrav od hlavnej animátorky

Ahojte! Volám sa Daniela, no môžete ma volať Dadka. Milujem život, smiech, pohyb a svoju energiu rada poskytnem všetkým deťom. Budem s nimi vtipkovať, hrať sa, súťažiť a vystrájať, čo mi sily stačia! Nebojte rodičia, všetko má svoje hranice – detičky sa budú cítiť v bezpečí. Deti, teším sa na náš spoločný čas a verím, že si to užijeme všetkými dvadsiatimi!