Rezervovať
Reštaurácia PINUS

Reštaurácia PINUS

MENU
Video rezortuGalériaReštaurácia PINUS EventyEventy
Reštaurácia PINUS

Moderná a štýlová reštaurácia PINUS Demänová

Výborná kuchyňa, štýlový interiér, priestranná krytá terasa s kachlovou pecou uprostred, hrejivý krb v strede reštaurácie, unikátna atmosféra s vôňou dreva – to je naša PINUS reštaurácia. Z Á la carte ponuky si vyberú veľkí gurmáni aj malé vyberavé ratolesti.

Pozrieť MENU

 • široký výber výborných jedál, ktoré musíte ochutnať
 • špeciálne sezónne ponuky
 • špeciality, ktoré nenájdete nikde inde
 • detské menu
 • veľký výber kvalitných vín
 • strava aj pre celiatikov či vegetariánov
 • vlastné cestoviny aj pečivo

 

Galéria

Otváracie hodiny:

PO – NE   7:00 – 22:00

Čítať viac

 • Reštaurácia PINUS

  Hrejivý krb v strede reštaurácie

 • Reštaurácia PINUS

  Štýlové námestie

 • Reštaurácia PINUS

  Najkrajšia uzatvárateľná terasa na Liptove

 • Reštaurácia PINUS

  Kachlová pec v strede krytej terasy

 • Reštaurácia PINUS

  Veselé andulky

 • Reštaurácia PINUS

  Výber kvalitných vín

PINUS špeciality

 • Reštaurácia PINUS

  JOSPER grill

  Využívame Josper Grill, už ste o ňom počuli? Ide o kombináciu grilu a rúry. Výrazná vôňa a chuť jedla pripravovaného nad rozpáleným dreveným uhlím sa nedá porovnať s ničím iným. Takto najčastejšie pripravujeme hamburgery, kolená či steaky.

 • Reštaurácia PINUS

  Berkel

  Za veľmi obľúbený nástroj pri príprave považujeme nárezový Berkel stroj na prosciutto so zotrvačníkom. Najviac ho využívame na krájanie španielskych, talianskych a samozrejme slovenských mäsových výrobkov.

 • Reštaurácia PINUS

  Dryage

  Moderný spôsob dozrievania mäsa Age Dry uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Zrenie mäsa zvýrazní jeho chuť a jemnosť. Ide o proces, pri ktorom sa mäso chránené tzv. „mastným kabátom“ a kosťou nechá odležať v chladiarni niekoľko týždňov.

Reštaurácia PINUS

Reštaurácia PINUS Demänová – raňajky

Či už bývate v niektorej z wellness chát alebo v apartmáne, na raňajky do reštaurácií to nemáte ďaleko. Raňajkové menu podávame v čase od 8:00 do 10:00 formou bohatých bufetových stolov. Na svoje si prídu aj vegetariáni či celiatici. Nájdete tu slané i sladké, studené i teplé jedlá všetkých druhov, niečo si rozhodne vyberú aj tí najmenší. Môžete sa tešiť aj na voňavé a chrumkavé čerstvé pečivo, upečené priamo u nás. 

Reštaurácia PINUS

Reštaurácia PINUS Demänová – večera

Bohaté večere si môžete vychutnať od 17:00 do 20:00. Pri počte viac ako 50 osôb sú večere podávané formou bufetových stolov, pri menšom počte osôb servírujeme večere priamo na stôl formou Á la Carte. Tešiť sa môžete na predjedlo, mäsité aj bezmäsité jedlá, výbornú taliansku pizzu aj čerstvé dezerty z našej cukrárne.

Cestujete a hľadáte reštaurácie v Liptovskom Mikuláši a okolí, kde by ste sa zastavili na večeru? Vyberte si nás. Na výbornom jedle si u nás môže pochutnať každý, nie len ubytovaní hostia. 

Reštaurácia PINUS

Detské menu v PINUS

V našej reštaurácii nezostanú hladní ani tí najmenší, unavení z celodenného šantenia vo FUN Centre či detskej zóne. Naším najobľúbenejším jedlom u detičiek sú jednoznačne špagety pomodoro a kuracie stripsy s hranolkami. Na výber však máme aj kuracinku na prírodno s ryžou, sladké šúľance s makom či ďalšie deťmi preferované pochúťky.

Reštaurácia PINUS Demänová – kvalita na prvom mieste

Ponuku jedál sme v reštaurácii vytvorili tak, aby si v nej našiel každý to svoje. Naše klasické jedlá pripravujeme v modernom štýle, v špecialitách naši kuchári spájajú súzvuk chutí, čerstvosti a inovácií vyúsťujúcich do dokonalého gastronomického zážitku.

Kvalita a čerstvosť surovín sú základom našej reštaurácie. Spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi, ktorí nám prinášajú najkvalitnejšie suroviny aj podľa sezóny. Pečieme si vlastný domáci chlieb a pečivo, ktoré intenzívne zvýrazní chuť jedál, ku ktorým sa podáva.

V našej reštaurácii vyrábame aj domáce špagety z pravej talianskej múky. V ponuke nájdete aglio olio či carbonara. K jedlu vám vieme ponúknuť kvalitné vína od slovenských výrobcov, ktoré obsadzujú popredné miesta vo svetových rebríčkoch a podčiarknu chuť výnimočných jedál v reštaurácii.

Neváhajte a navštívte aj náš PANORAMA cocktail bar.

Reštaurácia PINUS
Reštaurácia PINUS

V našej reštaurácii si vyrábame domáce špagety z pravej talianskej múky. V ponuke nájdete aglio olio či carbonara. K jedlu vám vieme ponúknuť kvalitné vína od slovenských výrobcov, ktoré obsadzujú popredné miesta vo svetových rebríčkoch a podčiarknu chuť výnimočných jedál v reštaurácii Pinus.