string(1) "0"
string(26) "vjs4mull3lo8d0dd2d54a9vt4u"
Reštaurácia PINUS

Reštaurácia PINUS

Reštaurácia PINUS

Moderná a štýlová

Reštaurácia je zariadená v modernom štýle a ponúka vám príjemné posedenie v klimatizovanom interiéri alebo vonku, na priestrannej terase. Príjmne vás prekvapí veľkosť a otvorenosť priestorov, kde je drevo ja hlavným prvkom. Z terasy je príjemný výhľad na najväčšie BIO jazierko na Liptove, v ktorom sa môžete počas horúcich letných dní aj okúpať. Či už si zvolíte interiér alebo veľkú terasu, na dotvorenie zážitku vás budú sprevádzať veľkoplošné obrazovky a príjemná, ambientná hudba a v neposlednom rade aj uchvatný krb v strede reštaurácie. Ak prichádzate s rodinou a bojíte sa, že sa vaše deti budú nudiť, kým sa jedlá pripravia, môžete sa s nimi zahrať v neďalekom detskom kútiku.

 • Reštaurácia PINUS

  Hrejivý krb v strede reštaurácie

 • Reštaurácia PINUS

  Najkrajšia uzatvárateľná terasa na Liptove

 • Reštaurácia PINUS

  Štýlové námestie

PINUS špeciality

 • Reštaurácia PINUS

  JOSPER grill

  Využívame Josper Grill, ktorý je kombináciou grilu a rúry. Výrazná vôňa a chuť jedla pripravovaného nad rozpáleným dreveným uhlím sa nedá porovnať so ničím iným. Takto najčastejšie pripravujeme hamburgery, kolená či steaky.

 • Reštaurácia PINUS

  Berkel

  Za ručný a veľmi obľúbený nástroj považujeme nárezový Berkel stroj na prosciutto so zotrvačníkom. Najviac ho využívame na krájanie španielskych, talianskych a samozrejme slovenských mäsových výrobkov.

 • Reštaurácia PINUS

  Dryage

  Moderný spôsob dozrievania mäsa Age Dry uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Zrenie mäsa zvýraznení jeho chuť a jemnosť. Ide o proces, kedy sa mäso chránené tzv. „mastným kabátom“ a kosťou nechá odležať v chladiarni niekoľko týždňov.

Reštaurácia PINUS

Raňajky v PINUS

Z jedál je na výber selekcia kvalitných salám, údenín, syrov, čerstvej zeleniny a ovocia, viacej druhov masla, nátierok a šalátov. Každý deň zásobujeme reštauráciu čerstvým domácim pečivom z našej pekárne Kriváň. Samozrejme je u nás možnosť aj bezlepkových raňajok. Bohatosť a kvalitu raňajok dopĺňajú müsli, teplé aj studené mlieko, ale tiež bezlaktózové, mandľové, džemy, nutella a med. Nielen pre deti sú nachystané domáce detské výživy, krupicové kaše, jogurty, selfservice lievance, ale aj omelety ako zážitkové Live Cooking.

Reštaurácia PINUS

Večere v PINUS

Čaká na Vás bohatá štvorchodová večera. Pri počte menej ako 15 osôb je večera podávanou len formou A´la Carte, pri počte viac ako 15 osôb sú večere podávané formou bufetových stolov. Počas nich je vždy nachystané predjedlo, dva druhy polievok, tri druhy mäsitého jedla, jeden druh bezmäsitého jedla a samozrejme pizza s rôznymi druhmi. Každý deň sú pripravené aj čerstvé dezerty z našej cukrárne.

Kvalita na prvom mieste

Ponuku jedál sme v reštaurácii vytvorili tak, aby si v nej našiel každý to svoje. Naše klasické jedlá pripravujeme v modernom štýle a v špeciálnych jedlách naši kuchári spájajú súzvuk chutí, čerstvosti a inovácii vyúsťujúcich do dokonalého gastronomického zážitku. Kvalita a čerstvosť surovín sú základom našej reštaurácie. Spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi, ktorí nám dodávajú najkvalitnejšie suroviny aj podľa sezóny. Pečieme si vlastný domáci chlieb a pečivo, ktoré intenzívne zvýrazní chuť jedál, ku ktorým sa pečivo podáva.

Reštaurácia PINUS
Reštaurácia PINUS

V našej reštaurácii si vyrábame domáce špagety z pravej talianskej múky. V ponuke nájdete aglio olio či carbonara. K jedlu vám vieme ponúknuť kvalitné vína od slovenských výrobcov, ktoré obsadzujú popredné miesta vo svetových rebríčkoch a podčiarknu chuť výnimočných jedál v reštaurácii Pinus.