Rezervovať

Ski Centrum Demänová

GalériaSki Centrum Demänová
Ski Centrum Demänová
Ski Centrum Demänová

O stredisku

SKI Centrum Demänová ponúka svojim návštevníkom bezpečné lyžovanie nielen pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých na ľahkej a na stredne ťažkej zjazdovke. Pre väčšiu bezpečnosť sme špeciálne pre deti vybudovali oddelenú detskú lyžiarsku zónu, ideálnu na trénovanie s inštruktormi. K dispozícii sú rozsiahle bezplatné parkoviská pre bezproblémové parkovanie. Kvalitne upravená trať ponúka aj večerné lyžovanie pre všetky vekové kategórie, nájdete tu tiež bežkársku trať, snowtubing či klzisko.

Pozrieť video

Lyžiarska sezóna ukončená, ďakujeme! Vidíme v sezóne 2022/2023

Mapa SKI rezortu

Požičovňa a servis lyží, snowtubing, lyžiarska škola či bežkárska trať. A to všetko priamo v srdci rezortu. Od apartmánových domov pár metrov, wellness chaty ponúkajú výhľad priamo na svah. Z postele rovno lyžovať – to je sen, ktorý sa môže stať skutočnosťou. Kým sa vaše deti budú učiť jazdiť, vy môžete popíjať kávu či pracovať z home office v pohodlí na slnečnej terase. Ak teda hľadáte pobyt so skipasom a wellness, ste na správnom mieste. Oboje máte totiž k pobytu na určitý čas bezplatne!

Pobyt so skipasom na Slovensku – lyžujte zdarma v cene pobytu

Deň čo deň z postele rovno na svah! V cene každého pobytu máte dvojhodiný skipas v SKI Demänová počas otváracích hodín pre vás i vaše deti. Navyše, pri ďalších službách ako večerné lyžovanie či bežkárska dráha, platí pre hostí skvelá 50 % zľava z cenníka. A to sa oplatí. 

Osvetlená bežkárska trať

Nájdete u nás aj bežkársku trať s dĺžkou 550 metrov. Okruh je trvalo osvetlený, umelo zasnežovaný a denne upravovaný špeciálnym ratrakom, preto môžete trať využívať počas celej zimnej sezóny. Trať je navyše napojená na okolité okruhy, ktorých dĺžka a náročnosť závisí od snehových podmienok. 

Aquapark free

2-hodinový skipas na každý deň v cene pobytu
Deň čo deň z postele rovno na svah! V cene každého pobytu máte skipass na náš svah počas otváracích hodín na každý deň. Navyše, pri službách ako večerné lyžovanie či bežkárska dráha platí pre hostí skvelá 50% percentná zľava.

Cenník

Osvetlená bežkárska trať

Lyžiarska škola Ski School Smile

V Ski School Smile sa venujeme všetkým a všetkému; od úplných začiatočníkov až po zdokonaľovanie športových lyžiarov a snowboardistov. Pre pokročilých lyžiarov a snowboardistov poskytujeme lekcie v Snow parku. Možnosťou sú aj freeridové lekcie pod dohľadom našich najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať vám Jasnú a ďalšie neďaleké lyžiarske strediská aj mimo zjazdoviek.

Okrem toho poskytujeme aj skupinové alebo individuálne lekcie pre dospelých. Záleží na tom, či preferujete kolektív alebo osobné zlepšovanie sa. V ponuke máme aj organizované lyžiarske kurzy pre deti od 6 do 12 rokov. V skupinových kurzoch sa deti snažia vyrovnať tým najlepším v skupine, a to ich posúva automaticky k lepším výkonom. Výučba pre deti, ktoré sú úplnými začiatočníkmi, je v Ski School Smile zameraná na oboznámenie sa s lyžiarskou výstrojou a základnými pohybmi na lyžiach.

Ski Centrum Demänová

Snowpark & Snowtubing

V Centrum SKI v Demänovej máte možnosť vychutnať si aj netradičné spúšťanie sa na špeciálnych nafukovacích kolesách. Jazdí sa v upravenom snehovom koryte na 50 metrov dlhej trati so strmším rozjazdom a postupným dojazdom v proti svahu.

Chcete trošku okoreniť svoju jazdu na lyžiach alebo na snowboarde? Navštívte unikátny Snowpark! Prekážky sa odporúčajú zdolávať hlavne pre pokročilejších alebo pre deti v sprievode skúseného lyžiara či snowboardistu.

Snowpark & Snowtubing
Ski Centrum Demänová

Požičovňa & Servis

Požičovňa & Servis

Najmodernejší servis a požičovňa lyží a snowboardov na Slovensku

Demänová Rezort vám v spolupráci so Smile.sk ponúka okrem služieb lyžiarskej školy aj požičovňu, obchod, test centrum či servis lyží a snowboardov. Priestory SMILE CENTER majú najmodernejšie vybavenie a technológie svetových značiek, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť prvotriedne služby na tej najvyššej úrovni. Presvedčte sa na vlastnej koži! V ponuke nájdete výstroj svetových značiek, ako sú Völkl, Elan, Scott, Alpina či Salomon.

Snack Bar

Snack Bar

Občerstvenie na svahu

V tej istej budove ako SKI servis nájdete aj príjemný snack bar vo chvíľach, keď vás pri lyžovaní prepadne hlad. Milá obsluha vás rada ochotne obslúži a vy si nemusíte na svah nosiť žiadne jedlo. Bar je otvorený vždy počas prevádzky SKI Centra a vy si tu môžete vychutnať napríklad šálku kávy, kým vaše deti vyskúšajú snowtubing. 

Chceli by ste pre rodinu zorganizovať pobyt so skipasom na Slovensku, v ideálnom prípade aj s wellness, za super cenu? Ste na správnom mieste. Pozrite si našu ponuku wellness chát či apartmánových domov a rezervujte si jedinečné ubytovanie so skipasom na Slovensku ešte dnes.

Otvorené počas prevádzky SKI Centra