Rezervovať

Ski Centrum Demänová

GalériaSki Centrum Demänová
Ski Centrum Demänová
Ski Centrum Demänová

O stredisku

Ski Centrum Demänová ponúka svojim návštevníkom bezpečné lyžovanie pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých, na ľahkej a na stredne ťažkej zjazdovke. Pre väčšiu bezpečnosť je pre deti vybudovaná oddelená detská lyžiarska zóna s inštruktormi. K dispozícii sú rozsiahle FREE parkoviská pre bezproblémové parkovanie. Kvalitne upravená trať ponúka aj večerné lyžovanie pre všetky vekové kategórie.

Pozrieť video

Lyžiarska sezóna ukončená, ďakujeme! Vidíme v sezóne 2022/2023

Mapa SKI rezortu

Osvetlená bežkárska trať

Nájdete u nás aj bežkársku trať s dĺžkou 550m. Okruh je trvalo osvetlený, umelo zasnežovaný a denne upravovaný špeciálnym ratrakom, preto je možné trať využívať počas celej zimnej sezóny. Táto trať je napojená na okolité okruhy, ktorých dĺžka a náročnosť závisí od snehových podmienok.

Aquapark free

2-hodinový skipas na každý deň v cene pobytu
Deň čo deň z postele rovno na svah! V cene každého pobytu máte skipass na náš svah počas otváracích hodín na každý deň. Navyše, pri službách ako večerné lyžovanie či bežkárska dráha platí pre hostí skvelá 50% percentná zľava.

Cenník

Osvetlená bežkárska trať

Ski School Smile

V Ski School Smile sa venujeme všetkým kategóriám klientov, od úplných začiatočníkov až po zdokonaľovanie športových lyžiarov a snowboardistov. Pre pokročilých lyžiarov a snowboardistov poskytujeme lekcie v Snow parku alebo freeridové lekcie, pod dohľadom našich najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať vám Jasnú aj mimo zjazdoviek. Okrem toho poskytujeme aj skupinové alebo individuálne lekcie pre dospelých. Záleží na tom, či preferujete kolektív alebo osobné zlepšovanie sa. V ponuke máme aj organizované lyžiarske kurzy pre deti od 6 do 12 rokov. V skupinových kurzoch sa deti snažia vyrovnať tým najlepším v skupine a to ich posúva automaticky k lepším výkonom. Výučba pre deti, ktoré sú úplnými začiatočníkmi, je zameraná na oboznámenie sa s lyžiarskou výstrojou a základnými pohybmi na lyžiach.

SKI School SMILE

Ski Centrum Demänová

Snowpark & Snowtubing

V Ski Centrum Demänová máte možnosť si vychutnať netradičné spúšťanie sa na špeciálnych nafukovacích kolesách SNOWTUBING. Jazdí sa v upravenom snehovom koryte s dĺžkou 50m dlhej trati so strmším rozjazdom a postupným dojazdom v proti svahu. Chcete trošku okoreniť svoju jazdu na lyžiach alebo na snowboarde? Navštívte SNOWPARK! Prekážky sa odporúčajú zdolávať hlavne pre pokročilejších alebo pre deti v sprievode skúseného lyžiara či snowboardistu.

Snowpark & Snowtubing
Ski Centrum Demänová

Požičovňa & Servis

Požičovňa & Servis

Najmodernejší servis a požičovňa lyží a snowboardov na Slovensku

Demänová Rezort Vám v spolupráci so SMILE.sk ponúka služby požičovne a obchodu, lyžiarskej školy, test centra, servisu lyží a snowboardov. Priestory SMILE CENTER sme vybavili najmodernejším vybavením a technológiou svetových značiek, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť prvotriedne služby na tej najvyššej úrovni. Presvedčte sa na vlastnej koži! V ponuke nájdete výstroj svetových značiek (Völkl, Elan, Scott, Alpina, Salomon).

Snack Bar

Snack Bar

Občerstvenie na svahu

V tej istej budove ako SKI servis nájdete príjemný snack bar vo chvíľach, keď vás pri lyžovaní prepadne hlad. Milá obsluha vás rada ochotne obslúži a vy si nemusíte na svah nosiť žiadne jedlo.

Otvorené počas prevádzky SKI Centra