Powered by Smartsupp
Rezervovať

Ski Centrum Demänová

Ski Centrum Demänová
Video GalériaSki Centrum Demänová Virtuálna prehliadka
Ski Centrum Demänová

O stredisku

SKI Centrum Demänová ponúka svojim návštevníkom bezpečné lyžovanie nielen pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých na ľahkej a na stredne ťažkej zjazdovke. Pre väčšiu bezpečnosť sme vybudovali oddelený detský lanový vlek, ktorý je možné využívať len v sprievode inštruktora SMILE. K dispozícii sú rozsiahle bezplatné parkoviská pre bezproblémové parkovanie. Kvalitne upravená trať ponúka aj večerné lyžovanie pre všetky vekové kategórie, nájdete tu tiež bežkársku trať, snowtubing či klzisko.

Lyžiarska sezóna ukončená!

A ak ste nedočkaví, pozrite si ako to u nás na svahu vyzerá:

Pozrieť video

Aktuálne snehové správy

Čítať viac

Osvetlená bežkárska trať

Nájdete u nás aj bežkársku trať s dĺžkou 550 metrov. Okruh je trvalo osvetlený, umelo zasnežovaný a denne upravovaný špeciálnym ratrakom, preto môžete trať využívať počas celej zimnej sezóny. Trať je navyše napojená na okolité okruhy, ktorých dĺžka a náročnosť závisí od snehových podmienok. 

3-hodinový skipas počas dňa v cene pobytu

Deň čo deň z postele rovno na svah! V cene každého pobytu máte skipas na náš svah počas denného lyžovania. Navyše, pri službách ako večerné lyžovanie platí pre hostí skvelá 50% percentná zľava. 

Cenník

Osvetlená bežkárska trať

Lyžiarska škola Ski School Smile

V Ski School Smile sa venujeme všetkým a všetkému; od úplných začiatočníkov až po zdokonaľovanie športových lyžiarov a snowboardistov. Pre pokročilých lyžiarov a snowboardistov poskytujeme lekcie v Snow parku. Možnosťou sú aj freeridové lekcie pod dohľadom našich najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať vám Jasnú a ďalšie neďaleké lyžiarske strediská aj mimo zjazdoviek.

Okrem toho poskytujeme aj skupinové alebo individuálne lekcie pre dospelých. Záleží na tom, či preferujete kolektív alebo osobné zlepšovanie sa. V ponuke máme aj organizované lyžiarske kurzy pre deti od 6 do 12 rokov. V skupinových kurzoch sa deti snažia vyrovnať tým najlepším v skupine, a to ich posúva automaticky k lepším výkonom. Výučba pre deti, ktoré sú úplnými začiatočníkmi, je v Ski School Smile zameraná na oboznámenie sa s lyžiarskou výstrojou a základnými pohybmi na lyžiach.

Ski Centrum Demänová

Snowtubing

V Centrum SKI v Demänovej máte možnosť vychutnať si aj netradičné spúšťanie sa na špeciálnych nafukovacích kolesách. Jazdí sa v upravenom snehovom koryte na 50 metrov dlhej trati so strmším rozjazdom a postupným dojazdom v proti svahu.

SKIBUS do Jasnej pre našich hostí zdarma

Vyhnite sa parkovaniu a odvezte sa do lyžiarskeho strediská Jasná pohodlne a zdarma – skibusom! Na výber máte počas zimnej sezóny dve možnosti – náš vlastný SKI BUS Demänová Rezort alebo mestský SKI & AQUA bus.

Viac o SKI buse

Snowtubing
Ski Centrum Demänová

Požičovňa & Servis

Požičovňa & Servis

Najmodernejší servis a požičovňa lyží a snowboardov na Slovensku

Demänová Rezort vám v spolupráci so Smile.sk ponúka okrem služieb lyžiarskej školy aj požičovňu, obchod, test centrum či servis lyží a snowboardov. Priestory SMILE CENTER majú najmodernejšie vybavenie a technológie svetových značiek, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť prvotriedne služby na tej najvyššej úrovni. Presvedčte sa na vlastnej koži! V ponuke nájdete výstroj svetových značiek, ako sú Völkl, Elan, Scott, Alpina či Salomon.

Snack Bar

Snack Bar

Občerstvenie na svahu

V tej istej budove ako SKI servis nájdete aj príjemný snack bar vo chvíľach, keď vás pri lyžovaní prepadne hlad. Milá obsluha vás rada ochotne obslúži a vy si nemusíte na svah nosiť žiadne jedlo. Bar je otvorený vždy počas prevádzky SKI Centra a vy si tu môžete vychutnať napríklad šálku kávy, kým vaše deti vyskúšajú snowtubing. 

Chceli by ste pre rodinu zorganizovať pobyt so skipasom na Slovensku, v ideálnom prípade aj s wellness, za super cenu? Ste na správnom mieste. Pozrite si našu ponuku wellness chát či apartmánových domov a rezervujte si jedinečné ubytovanie so skipasom na Slovensku ešte dnes.

Otvorené počas prevádzky SKI Centra

FAQ - často kladené otázky

 • SKI Centrum

  • Ako ďaleko je zjazdovka od bytu?

   Zjazdovka strediska sa nachádza priamo v centre nášho areálu. Väčšinu ubytovania tvoria tzv. ski in & ski out byty, ktoré vám umožnia ísť priamo na svah v lyžiarskych topánkach. Pre lepšiu orientáciu odporúčame prečítať si mapa centra.

  • Aký dlhý je svah?

   Svah je dlhý približne 850 metrov.

  • Je zjazdovka osvetlená?

   Áno, svah je osvetlený a pravidelne sa na ňom jazdí večer. Otváracie hodiny nájdete tu.

  • Deti ešte nemajú lyže, máte požičovňu?

   My áno – naši kolegovia v Centre úsmevu vám a vašim deťom radi požičajú lyžiarsku výstroj. Ponúkame aj servis lyží a snowboardov, ktoré si u nás môžete zakúpiť.

  • Jazdí zo strediska do Jasnej SKI BUS?

   Áno, na výber máte dokonca dva SKI BUSy. Viac informácií a časy odchodov nájdete tu:

   Viac informácií o SKI BUS