Powered by Smartsupp
Rezervovať

SKI School & požičovňa SMILE

SKI School & požičovňa SMILE
Video GalériaSKI School & požičovňa SMILE Virtuálna prehliadka
SKI School & požičovňa SMILE

S úsmevom na svah so SMILE Center

Špičkové vybavenie, kvalitný servis a ten najusmievavejší personál – to je SMILE Center. Demänová Rezort vám v spolupráci so smile.sk ponúka služby lyžiarskej školy, požičovňu, obchod, test centrum či servis lyží a snowboardov. A to všetko pohodlne – na jednom mieste a priamo v areáli Rezortu.

Požičovňa, servis a lyžiarska škola v jednom

Priestory SMILE Center majú najmodernejšie vybavenie a technológie svetových značiek, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť prvotriedne služby na tej najvyššej úrovni. Presvedčte sa na vlastnej koži!

Viac o SMILE Center

Požičovňa & Servis

Pre každého, kto nechce na lyžovačku vláčiť polovičku pivnice, je tu skvele vybavená požičovňa. Priamo v Rezorte si požičiate najmodernejšie modely lyží od renomovaných značiek ako sú Völkl, Elan, Scott, Alpina či Salomon a tiež prilby, chrániče, skialpy, detské sety a inú lyžiarsku výbavu. V prevádzke máme tri výdajné pulty, vďaka čomu celý proces od výberu výstroja cez jeho nastavenie až po platenie netrvá dlhšie ako 10 – 15 minút.

Najmodernejší servis a požičovňa lyží a snowboardov na Slovensku

Ako prví na Slovensku sa SMILE môže pýšiť špičkovými linkami Crystal Rock a Race Edge švajčiarskej značky Montana. Uvidíte, že vám lyže po tomto skvelom servise pôjdu ako po masle!

Kontaktovať SMILE Center

Požičovňa & Servis

Lyžiarska škola Ski School SMILE

Do školy s úsmevom! V Ski School Smile sa venujú všetkým a všetkému – od úplných začiatočníkov či deti až po zdokonaľovanie športových lyžiarov a snowboardistov. Vybrať si môžete zo skupinových alebo individuálnych lekciíá – záleží na tom, či preferujete kolektív alebo osobné zlepšovanie sa. Na svoje si príde aj zahraničná klientela, inštruktori hovoria po slovensky, poľsky a anglicky.

Možnosťou sú aj freeridové lekcie pod dohľadom tých najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať vám Jasnú a ďalšie neďaleké lyžiarske strediská aj mimo zjazdoviek.

Cenník SMILE Center

+421 915 072 010 alebo info@skischoolsmile.sk

SKI School & požičovňa SMILE

 

 

 

FAQ - často kladené otázky

 • Centrum FUN a ďalšie aktivity

  • Všetky aktivity v centre sú bezplatné?

   Väčšina áno, všetky nie. Všetky aktivity zahrnuté v cene pobytu sa nazývajú Balík zážitkov ZDARMA a ich zoznam nájdete tu.

  • Aká je cena skipasu a vstupu do FUN centra pre deti?

   Pre hostí zdarma. Ak máte skipas, môžete každý deň počas otváracích hodín strediska lyžovať tri hodiny zadarmo.SKI Centrum. Pokiaľ ide o vstup pre deti FUN Centrum, má voľný vstup na neobmedzený čas.

  • Chystáme sa na cyklistický výlet, môžeme si požičať bicykle?

   Áno. Priamo v našom centre sa nachádza požičovňa elektrických bicyklovkde si môžete prenajať bežné a elektrické bicykle pre dospelých a deti. Pre najmenších sme pripravili sedačky a vozíky, aby mohli ísť na výlet s vami.

 • SKI Centrum

  • Ako ďaleko je zjazdovka od bytu?

   Zjazdovka strediska sa nachádza priamo v centre nášho areálu. Väčšinu ubytovania tvoria tzv. ski in & ski out byty, ktoré vám umožnia ísť priamo na svah v lyžiarskych topánkach. Pre lepšiu orientáciu odporúčame prečítať si mapa centra.

  • Aký dlhý je svah?

   Svah je dlhý približne 850 metrov.

  • Je zjazdovka osvetlená?

   Áno, svah je osvetlený a pravidelne sa na ňom jazdí večer. Otváracie hodiny nájdete tu.

  • Deti ešte nemajú lyže, máte požičovňu?

   My áno – naši kolegovia v Centre úsmevu vám a vašim deťom radi požičajú lyžiarsku výstroj. Ponúkame aj servis lyží a snowboardov, ktoré si u nás môžete zakúpiť.

  • Jazdí zo strediska do Jasnej SKI BUS?

   Áno, na výber máte dokonca dva SKI BUSy. Viac informácií a časy odchodov nájdete tu:

   Viac informácií o SKI BUS