Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:176:boolean true
Rezervovať

Veľkonočný program

GalériaVeľkonočný program
Veľkonočný program
Video GalériaVeľkonočný program Virtuálna prehliadka
Veľkonočný program

Veľká noc plná rodinnej zábavy a energie

Čo môže byť lepšie ako bláznivé radovánky na jarnom slniečku? Pre rodiny s deťmi máme pripravený energický program na Veľkú noc.

Vzhľadom k tomu, že tohtoročné Veľkonočné sviatky pripadli na marec s možnosťou chladného počasia, pripravili sme si pre vás väčšinu aktivít v interiéri, takže sa nemusíte ničoho obávať. Vaše veľkonočné zážitky budú plné tepla a radosti, nech už vonku prší alebo svieti slnko!

Veľkonočný program

Veľkonočný animačný program pre externých hostí – 10€

Počas štvrtka, piatka, soboty aj nedele (28. – 31. marec 2024) sa budeme spolu zabávať , súťažiť, tvoriť ale aj vzdelávať sa. A ak budete mať šťastie, počas pobytu okrem maskotov stretnete aj naozajstného veľkonočného zajaca!

Čím skôr rezervujete, tým lepšia cena!

Špeciálny veľkonočný apartmán

Veľkonočná výzdoba,  pestrofarebné vajíčka, vôňa jarných kvetov a sladká chuť vianočky či mazanca. Strávte nezabudnuteľný pobyt vo veselom veľkonočnom mezonete! Okrem premyslených sviatočných detailov sme si vymysleli špeciálnu aktivitu pre deti – hľadanie veľkonočného pokladu! Čo nájdu podľa indícií v tajnej skrýši apartmánu? Nechajte sa prekvapiť, zábava zaručená!

Pre všetky hravé rodinky 🐣

Veľkonočná atmosféra vás bude v tomto dvojposchodovom apartmáne vítať na každom kroku. V priestrannej obývacej izbe nájdete rozťahovací gauč, veľkoplošnú televíziu ideálnu na leňošenie pri rozprávkach a kuchynku, kde si môžete pochutnať na voňavom veľkonočnom pečive. Obrovským skvostom apartmánu je terasa, ktorá poskytuje nádherný výhľad na jarnú krajinku a okolité pohoria Nízkych Tatier.

Viac info a rezervácia

 • Akciový balík 3+1 noc ZDARMA

  Akciový balík 3+1 noc ZDARMA

  Akciový veľkonočný balíček s raňajkami a 25% zľavou počas Veľkej noci rezervujete tu:

  Rezervovať so zľavou

 • Špeciálne veľkonočné menu

  Špeciálne veľkonočné menu

  V reštaurácii PINUS sa môžete tešiť na veľkonočné menu, v ktorom bude niečo zelené, niečo bezmäsité aj jahňacie. Jednoducho špeciálne a delikátne!

  MENU čoskoro

 • SKI BUS do Jasnej

  SKI BUS do Jasnej

  Počas Veľkej noci sa do Jasnej dostanete pohodlne a zadarmo našich SKI BUSOM!

  Viac o skibuse