Rezervovať

Turbo leto s nami

Turbo leto s nami
Video GalériaTurbo leto s nami Prehliadka
Turbo leto s nami

Kopec letných zážitkov pod horami

Ako by mal podľa vás vyzerať ideálny letný pobyt na Slovensku? Slnko, voda, teplo, osviežujúci horský vánok a atrakcie, ktoré zabavia celú rodinu? Ak sa vaša predstava aspoň čiastočne zhoduje s našou, Demänová Rezort je pre vás správnou voľbou.

Pozrieť letné video

V našom rezorte na vás totiž čaká kopec letných zážitkov priamo pod Tatrami. Nenecháme vás nudiť sa, či už prídete ako dvojica na romantický víkend, menšia rodinka s malými deťmi alebo veľká partia kamarátov. Toto leto sme si pre vás pripravili niekoľko osviežujúcich noviniek , ktoré inde nenájdete.

Návštíve náš rezort plný atrakcií pri Demänovskej doline!

Zabavia sa aj veľkí: Atrakcie pre všetkých

Ste nadšení? A to sme ešte nespomenuli jedinečné festivaly, ktoré pre vás pripravujeme! Celé leto bude v Demänová Rezorte nadupaný program, preto sa nudiť určite nebude nikto. Neváhajte a buďte súčasťou TURBO leta s nami! Demänová Rezort je najlepším priateľom všetkých rodín.

Atrakcie na Liptovskej Mare

Ak by ste sa predsa len chceli vybrať na potulky aj mimo rezortu, budete mať z čoho vyberať. Neďaleko sa nachádza slovenské more – Liptovská Mara. Zoberte si deku a choďte sa okúpať. Môžete sa tiež rozhodnúť pre plavbu loďou, návštevu detskej zóny alebo adrenalínové atrakcie – vodné skútre, vodné bicykle či nafukovací banán. Vyskúšajte niektorú z atrakcií a určite nebudete ľutovať.

Čítať viac