Rezervovat

Predĺžený EKO víkend

GalériaPredĺžený EKO víkend
Predĺžený EKO víkend
Video GalériaPredĺžený EKO víkend Virtuálna prehliadka
Predĺžený EKO víkend

Ušetrite dovolenku, aj svoju peňaženku!

Zažite nezabudnuteľný EKO víkend plný vzdelávania ale aj zábavy! Príďte si spolu s nami užiť predĺžený pobyt, ktorý vám predstaví fascinujúci svet ochrany životného prostredia. Čaká na vás bohatý a náučný program!

Počas tohto víkendu budete mať príležitosť spoznať Zerowasterku Danku Moderdovskú, ktorá sa snaží žiť bez odpadu, prednáša, bloguje a workshopuje o svojich skúsenostiach. Okrem toho píše knižky pre deti o tom, ako aj oni môžu pomôcť planéte Zem, aby sa usmievala.

Tiež privítame známeho ochrancu životného prostredia Thomasa Puskailera, ktorý vám odovzdá svoje poznatky a skúsenosti v oblasti ekológie a udržateľného životného štýlu. Zároveň sa môžete tešiť na rôznorodé aktivity, ktoré budú nielen zábavné, ale aj poučné pre celú rodinu.

Program

Rezervujte si májový pobyt a ušetrite

Ušetrite dovolenku, aj svoju peňaženku s naším špeciálnym balíkom 3+1 noc zdarma!

Využite túto jedinečnú príležitosť počas sviatkov a doprajte si predĺžený pobyt s nami bez toho, aby ste museli investovať viac. Pri nákupe balíka 3 nocí si zarezervujete štvrtú noc úplne zadarmo.

To znamená, že si môžete predĺžiť svoj pobyt bez zbytočných nákladov a ešte viac si užiť všetky naše atrakcie a aktivity. Takisto si naplno užijete nádherné výhľady na jarnú krajinku a okolité pohoria Nízkych Tatier nakoľko ste priamo v srdci Liptova.

Viac info a rezervácia

  • Saunové rituály

    Saunové rituály

    Každá sobota o 19:00 & 20:00

  • Kvízové večery v Pinuse

    Kvízové večery v Pinuse

    Každá streda o 19:00