Bezpečná lyžovačka pre celú rodinu

Otváracie hodiny: PO-NE – 9:00 – 16:00

Večerné lyžovanie : 18:00-20:00

 

info@skidemanova.sk
mobil: +421 907 050 444

 

Skvelé lyžiarske stredisko v najatraktívnejšej lokalite Liptova Vám poskytne jedinečné podmienky na lyžovanie a zábavu na svahu.​

 

 1. SKI CENTRUM DEMÄNOVÁ ponúka svojim návštevníkom bezpečné lyžovanie pre začiatočníkov ako aj  pre pokročilých na ľahkej a na stredne ťažkej zjazdovke. Kvalitne upravená trať ponúka aj večerné lyžovanie pre všetky vekové kategórie. Pre väčšiu bezpečnosť je pre deti vybudovaná uzatvorená lyžiarska zóna s inštruktormi. K dispozícii sú rozsiahle FREE parkoviská pre bezproblémové parkovanie a tri gastronomické prevádzky rôznych štýlov.
 2. Osvetlená bežkárska trať
  SKI CENTRUM DEMÄNOVÁ ponúka bežeckú trať s dĺžkou 550m. Okruh je trvalo osvetlený, umelo zasnežovaný a denne upravovaný špeciálnym ratrakom, preto je možné trať využívať počas celej zimnej sezóny.  Táto trať je napojená na okolité okruhy, ktorých dĺžka a náročnosť závisí od snehových podmienok.
 3. SNOWTUBING plný zábavy
  V SKI CENTRE DEMÄNOVÁ máte možnosť si vychutnať netradičné spúšťanie sa na špeciálnych nafukovacích kolesách SNOWTUBING a zabávať sa celý deň. Jazdí sa v upravenom  snehovom koryte s dĺžkou 50m dlhej trati so strmším rozjazdom a postupným dojazdom v protisvahu. Snowtubingová zábava je vhodná pre detí aj dospelých.
 4. SNOWPARK
  Chcete trošku okoreniť svoju jazdu na lyžiach alebo na snowboarde? Navštívte našu vyhradenú časť na zjazdovke a prejdite cez prekážky, ktoré vám spestria celú jazdu a deň v SKI CENTRE DEMÄNOVÁ. Prekážky sa odporúčajú zdolávať hlavne pre pokročilejších alebo pre deti v sprievode skúseného lyžiara či snowboardistu.

Najmodernejší servis a požičovňa lyží a snowboardov na Slovensku. Lyžiarska škola.

Demänová Rezort Vám v spolupráci so SMILE.sk ponúka služby požičovne a obchodu, lyžiarskej školy, test centra, servisu lyží a snowboardov. Priestory SMILE CENTER sme vybavili najmodernejším vybavením a technológiou svetových značiek, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť prvotriedne služby na tej najvyššej úrovni. Presvedčte sa na vlastnej koži!

 Ako rezort Vám ponúkame:

 1. Najmodernejší servis lyží a snowboardov na Slovensku.
  Pracujeme na najnovšom servisnom vybavení značky MONTANA
 2. Požičovňu lyží a snowboardov.
  Hľadáte kvalitnú lyžiarsku či snowboardovú výstroj? Požičovňa lyží SMILE je tu pre Vás! V ponuke nájdete výstroj svetových značiek (Völkl, Elan, Scott, Alpina, Salomon) .
 3. Lyžiarsku školu.
  profesionálna výučbu všetkých úrovní lyžiarov od začiatočníkov až po výučbu carvingu. V ponuke je individuálna aj skupinová výučba lyžovania, snowboardingu, freeridu, špeciálne zdokonaľovacie techniky.

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps