Apartmán Relax Loft

Prichádzate ako skupinka kamarátov alebo väčšia rodinka? Nemáte sa čoho obávať, miesta máme dosť. V apartmáne Relax Loft sme pre vás pripravili dve dvojlôžkové izby, kde jedna z nich sa nachádza na druhom poschodí, čo poskytuje dostatok súkromia pre všetkých obyvateľov. 

Základné informácie o vybavení Apartmánu Relax Loft: 

  • Kapacita: 4 lôžka a 2 prístelky 
  • Plne vybavená kuchyňa
  • Káblová TV, telefón a rýchle WiFi pripojenie
  • 1 kúpeľňa s vaňou/so sprchovým kútom
  • Terasa s výhľadom na areál rezortu (8 m2)

Kapacita:

  • 4 pevné lôžka a 2 prístelky
  • vybavená kuchyňa
  • vaňa / sprchovací kút
  • internet, telefón, televízor

Cenník:

Cena už od 14,16 € za osobu a noc (pri plnom obsadení apartmánu).

Galéria

Čím je apartmán Relax Loft špecifický?

Dizajn celej izby sa nesie v škandinávskom štýle, ktorý je charakteristický pre svoj strohý a jednoduchý vzhľad, kombinujúci malú farebnú škálu (2-3 farby) a prírodné materiály. Našou dominantou apartmánov je masívne drevo. Aj napriek svojej mohutnosti a minimalizmu, priestory nepôsobia studeným dojmom. Práve naopak, v kombinácii s hrejivými lúčmi slnka alebo tlmeným svetlom vytvára príjemnú atmosféru domova, o ktorom ste netušili, že vám chýba.

Pri príchode prechádzate menšou terasou, ktorá je ideálna na večerné posedenie a hranie spoločenských hier. Po vstupne hlavnými dverami vám malá chodba poskytne dostatok miesta na topánky, lyžiarky a bundy všetkého druhu. Za chodbou sa nachádza priestranná obývacia izba s mäkkým, rozkladacím gaučom, televíziou, telefónom a WiFi pripojením. Z obývačky sa môžete vydať dvoma smermi. Buď hore po schodoch do podkrovia, ktoré ukrýva už spomínanú spálňu pre dve osoby alebo rovno do kuchyne, ktorá je plne vybavená a pripravená na prípravu vašich jedál.  Po pravej strane sa nachádza kúpeľňa spoločne s toaletou a vaňou. A na konci chodby čaká druhá izba s druhou dvojlôžkovou posteľou.

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

Ak ešte nemáte naplánovaný program, odporúčame vám preskúmať areál Rezortu a okolitú prírodu. V Rezorte nájdete wellness – ideálne miesto na zrelaxovanie po dlhom pracovnom týždni v práci, reštauráciu Pinus, ktorá sa vyznačuje svojim moderným zariadením a unikátnymi, gastronomickými zážitkami a Kids zónu, kde sa môžu vaši najmenší dosýta vyblázniť na preliezkach, hojdačkách, šmýkačkách a v pripravovanom nafukovacom hrade a námestím s fontánou. 

 

Vďaka výbornej polohe v srdci Liptova – v Demänovskej doline, je Rezort obkolesený zeleňou a lesom, ktorý ponúka množstvo turistických chodníkov a atrakcií ako Demänovská Ľadová jaskyňa, Demänovská Jaskyňa Slobody alebo Vrbické pleso. Ak máte záujem o podrobnejšie informácie opýtajte sa nás na recepcii alebo si pozrite sekciu Atrakcie v okolí

Ďalšie apartmány v rezorte

2+2

4 x

4+2

4 x

6+2

4 x

8+2

4 x

8+2

4 x

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps