Powered by Smartsupp
Rezervovať

Päťdesiate narodeniny vo veľkom štýle! Darujte blízkemu luxusný pobyt

Päťdesiate narodeniny vo veľkom štýle! Darujte blízkemu luxusný pobyt

Okrúhle narodeniny vášho otca, mamy, svokry, kolegu či najlepšej kamarátky sa blížia a vy ešte stále neviete, čo im darujete? Ak chcete niečo výnimočné a omrzeli vás luxusné parfémy, darčekové koše a degustačné balíčky alkoholu, poradíme vám. Prichystajte vášmu blízkemu osobný darček vo forme pobytu, na ktorý nikdy nezabudne. Môže si ho užiť so svojou polovičkou, vnúčatami, ale aj priateľmi v podtatranskej prírode alebo v malom slovenskom kúpeľnom mestečku – výber je len na vás. V našom blogu vám vysvetlíme, prečo je pobyt tým najideálnejším darčekom na 50. narodeniny, aké sú možnosti a nezabudneme ani na zopár narodeninových tipov.

Ideálny darček pre muža aj ženu na 50 narodeniny – ako na to

Zvoliť ten správny darček k 50. narodeninám môže byť skutočnou výzvou. Pri príležitosti tohto významného životného míľnika sa očakáva darček, ktorý bude hodnotný a ukáže obdarovanému, ako veľmi vám na ňom záleží. Pr výbere vám môžu pomôcť najmä záľuby a poznanie osobnosti oslávenca. Medzi štandardné tipy na darčeky pre mužov na okrúhle narodeniny patrí napríklad kožená peňaženka s gravírovaním, inteligentné hodinky, kempingové vybavenie, kvalitný alkohol či séria knižiek. Ženy podľa internetových tipov najviac potešia jedinečné personalizované šperky, relaxačné skrášľovacie kúry, balíčky kozmetiky, predplatné časopisu, balík knižiek či textílie vyrobené na mieru.

V prípade oboch pohlaví však v dnešnej dobe zvyčajne vyhrávajú zážitkové darčeky; môže to byť let teplovzdušným balónom, skok z lietadla, lekcia golfu, kurz kreslenia, ale aj víkendový darčekový pobyt. Darovať nezabudnuteľné zážitky je často najlepšou možnosťou, ktorá vám zabezpečuje, že obdarovaný na váš dar určite tak skoro nezabudne.

Prečo je pobyt ideálnym darčekom?

Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo je pobyt tým pravým darčekom na okrúhle narodeniny. Okrem samotného ubytovania ho môžete skombinovať aj s ďalšími zážitkovými aktivitami presne podľa vašich predstáv.

  • Oddych od každodennej rutiny
  • Minimalizácia stresu
  • Objavovanie nových miest a aktivít
  • Nové zážitky a čas strávený s najbližšími
  • Čas na voľnočasové aktivity

Obávate sa o rozpočet? Na Slovensku môžete nájsť desiatky príjemných ubytovaní za dostupné ceny, z ktorých si viete vybrať práve podľa vášho rozpočtu. Možnosťou je aj zložiť sa na darčekový pobyt so súrodencami, kamarátmi či rodinnými známymi. 

Možnosti darčekových pobytov sú rôzne

S celou rodinou, s partnerom, so skupinou kolegov či s najlepšími priateľmi – koho vyberiete, aby absolvoval pobyt spolu s obdarovaným? Treba tiež zvážť, či bude lepšou voľbou aktívny pobyt plný aktivít a atrakcii, alebo relaxačný balíček s wellnessom a masážami.

Pobyt pre celú rodinu

Rodičia, deti, vnúčatá – kedy naposledy ste strávili víkend spolu ako rodina? Obdarovaného určite poteší spoločný čas s vami i najmenšími členmi rodiny. A prečo si ho neužiť uprostred slovenskej prírody? Ak hľadáte ideálny darček na 50. narodeniny pre otca či mamu, medzi najlepšie nápady patrí najmä víkendový rodinný pobyt. Hranie spoločenských hier, príjemný celodenný výlet aj vybláznenie sa s vnúčatami na preliezkach – to sú zážitky, ktoré si bude oslávenec ešte dlho pamätať.

Romantický pobyt s partnerom alebo partnerkou

Doprajte obdarovanému romantický víkend so svojou polovičkou. Možnosti sú rôzne, môžete sa rozhodnúť  pre príjemnú chatu uprostred prírody, oddychový hotel s wellnessom, masážami a relaxačnými kúrami či rezort plný rôznorodých aktivít. Základom romantického pobytu pre dvoch by určite malo byť luxusné ubytovanie na Slovensku, najlepšie útulná izba s uvítacou fľašou šampanského. 

Pobyt s priateľmi

Babská jazda plná prosseca a neobedzeného wellnessu, alebo pánska jazda s ochutnávkou rumov a príjemnou turistikou. Oslávenca určite poteší aj pobyt s najbližšími priateľmi či blízkymi kolegami plný relaxu aj aktívneho oddychu. Zážitkový víkend s kamarátmi sa vždy dá vyskladať podľa predstáv a preferencií oslávenca, luxusné ubytovanie napríklad v Tatrách spríjemní atmosféru celého výletu a umožní spoznať Slovensko a jeho prírodné krásy.

Nakombinujte si pobyt podľa seba alebo darujte poukaz

Neviete sa rozhodnúť pre typ pobytu? Netrúfate si odhadnúť, čo by oslávenca potešilo najväčšmi? Alebo nepoznáte termín, v ktorom bude mať obdarovaný čas? Darujte luxusný pobyt vo forme poukazu. V Demänová rezorte si môžete vybrať poukaz v hodnote 50, 100, 200 aj 300 eur, možnosťou je ale aj vyskladanie vlastného darčekového poukazu. V jednoduchom dotazníku stačí vyplniť preferovaný typ ubytovania, počet osôb, platnosť, stravu a prípadné doplnkové služby a my vám vytvoríme poukaz presne podľa vašich predstáv.

Čo všetko môže byť súčasťou pobytového balíčka? 

Škála doplnkových služieb k pobytu je takmer neobmedzená a dá sa prispôsobiť podľa požiadaviek ubytovaných. Okrem príjemných apartmánov a chát v útulnom škandinávskom štýle sa oslávenec bude môcť tešiť aj na ďalšie benefity. Tu je niekoľko najobľúbenejších služieb, ktoré môžu dopĺňať aj váš pobytový balíček.

Ešte stále váhate, aký darček vybrať pre mamu, otca, svokru či kamaráta na 50. narodeniny? Objednajte si u nás darčekový pobyt ešte dnes.

Oslávte 50. narodeniny vo veľkom štýle u nás

Pri organizácii veľkej oslavy päťdesiatky treba mať na pamäti hneď niekoľko vecí. Na začiatok je potrebné zvážiť rozpočet a veľkosť oslavy – podľa preferencií oslávenca môže ísť o maličkú oslavu v kruhu najbližšej rodiny, ale aj extravagantnejšie podujatie s rodinnými známymi a kolegami. Náležitú pozornosť by ste mali okrem témy oslavy, výzdoby a zoznamu pozvaných hostí venovať aj občerstveniu. Je skvelé mať k dispozícii sortiment chutných jedál, ktoré spĺňajú aj diétne požiadavky, v prípade pitia by ste mali vedieť hosťom ponúknuť rôzne alkoholické aj nealkoholické nápoje. Myslite na to, že oslava by mala byť v prvom rade zábavná, atmosféru môže doplniť vhodná hudba, tanec, premietanie fotiek, karaoke, zábavné hry či tanečné vystúpenie vnúčat oslávenca.

Ste hlavným organizátorom či organizátorkou oslavy 50. narodenín? Zorganizujte túto oslavu u nás. Náš event manažér vám s organizáciou rád pomôže. Okrem kongresových a konferenčných miestností máme k dispozícii aj priestory reštaurácie a doplnkový exteriérový stan. Radi sa postaráme o chutné jedlo aj pitie, pomôžeme aj s ozdobou a hudbou, k dispozícii môžete mať tiež plátno na premietanie fotiek, vyvýšené pódium, stolný futbal či biliardový stôl.