• Kateg├│rie
 • /home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:224:null
  

  Kongres

  Pon├║kame 2 ve─żkorys├ę priestory pre firemn├ę podujatia

  1. Kongresov├í miestnos┼ą

  Kongresov├í miestnos┼ą je plne technicky vybaven├í, klimatizovan├í a pokryt├í kvalitn├Żm WiFi pripojen├şm, tak┼że sa nemus├şte ob├íva┼ą probl├ęmov s technikou alebo pr├íce v online prostred├ş. Navy┼íe, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą na┼íe cateringov├ę slu┼żby a v├Żborn├║ lokalitu kongresovej miestnosti, ktor├í je hne─Ć ved─ża Pinus re┼ítaur├ície. Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ozn├ími┼ą n├ím po─Źet host├ş a ├║─Źel, za ak├Żm si prajete miestnos┼ą vyu┼żi┼ą. Radi v├ím pom├┤┼żeme s pl├ínovan├şm a rozhodovan├şm.

  2. Ve─żkokapacitn├Ż stan

  Ako druh├║ mo┼żnos┼ą v├ím pon├║kame multifunk─Źn├Ż, ve─żkokapacitn├Ż stan, ktor├Ż je ide├ílny na kongresov├ę stretnutia, teambuildingy alebo p├írty. Kapacita stanu je 210 miest a nach├ídza sa v ┼łom aj hern├ę centrum, v ktorom sa m├┤┼żete po celodennej pr├íci alebo po dlhom dni zabavi┼ą. K dispoz├şcii je pinpong, air hockey, biliard, nev├Żhern├ę ┼íportov├ę automaty a pre najmen┼í├şch, interi├ęrov├ę detsk├ę prelieza─Źky.

  Typy seden├ş v kongrese a v stane

  • ┼ákolsk├ę sedenie v kongrese

   ┼ákolsk├ę sedenie v kongrese

  • Kino sedenie v kongrese

   Kino sedenie v kongrese

  • Sl├ívnostn├ę sedenie v kongrese

   Sl├ívnostn├ę sedenie v kongrese

  Event koordinátor - náš bonus pre vás

  Nebudete na to sami. N├í┼í event koordin├ítor v├ím bude po cel├Ż ─Źas plne k dispoz├şcii. Pom├┤┼że v├ím vybra┼ą si najvhodnej┼íie alternat├şvy z na┼íich apartm├ínov alebo ch├ít. Zorganizuje pre v├ís nezabudnute─żn├Ż gastro z├í┼żitok. Zabezpe─Ź├ş dokonal├Ż priebeh celej porady tak, aby ste za┼żiarili pred kolegami v├Żberom miesta a organiz├íciou. Po pr├íci budete ma┼ą mo┼żnos┼ą nasa┼ą atmosf├ęru Dem├Ąnovej a vychutna┼ą si relax aj z├í┼żitky, ktor├ę pre svojich kolegov napl├ínujete. U┼ż desiatky spolo─Źnost├ş si u n├ís u┼żili kopec z├íbavy. N├í┼í event koordin├ítor sa v┼żdy o ka┼żd├ęho skvelo postar├í.