Rezervovať

Priestory na firemné eventy

Galéria

Ponúkame 2 veľkorysé priestory pre firemné podujatia

1. Kongresová miestnosť

Kongresová miestnosť je plne technicky vybavená, klimatizovaná a pokrytá kvalitným WiFi pripojením, takže sa nemusíte obávať problémov s technikou alebo prácou v online prostredí. Navyše môžete využiť naše cateringové služby a výbornú lokalitu kongresovej miestnosti, ktorá je hneď vedľa reštaurácie PINUS. Jediné, čo musíte urobiť, je oznámiť nám počet hostí a účel, za akým si prajete miestnosť využiť. Radi vám pomôžeme s plánovaním a rozhodovaním.

2. Veľkokapacitný stan

Ako druhú možnosť vám ponúkame multifunkčný veľkokapacitný stan, ktorý je ideálny na kongresové stretnutia, teambuildingy alebo párty. Kapacita stanu je 210 miest a nachádza sa v ňom aj herné centrum, kde sa môžete po celodennej práci alebo dlhom dni zabaviť. K dispozícii budete mať stolný tenis, air hockey, biliard, nevýherné športové automaty a ak prídu kolegovia aj s rodinami, pre najmenších interiérové detské preliezačky.

Typy sedení v kongrese a v stane

  • Školské sedenie v kongrese

    Školské sedenie v kongrese

  • Kino sedenie v kongrese

    Kino sedenie v kongrese

  • Slávnostné sedenie v kongrese

    Slávnostné sedenie v kongrese

To najlepšie na koniec – event koordinátor ku každej akcii

U nás platí, že na prípravu eventu rozhodne nebudete sami. Náš event koordinátor vám bude po celý čas plne k dispozícii. Pomôže vám vybrať si najvhodnejšiu alternatívu z našich ubytovacích možností. Zorganizuje pre vás nezabudnuteľný gastro zážitok a zabezpečí dokonalý priebeh celej akcie tak, aby ste zažiarili pred kolegami či rodinou výberom miesta aj organizáciou. 

Okrem akcie budete mať možnosť nasať atmosféru Demänovej a vychutnať si relax aj zážitky, ktoré naplánujete. Už desiatky spoločností a rodín si u nás užili kopec zábavy. Skúste to aj vy.

Čítať viac