• Kategórie
 • /home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:227:null
  

  Priestory a kapacita

  Galeria

  Ponúkame 2 veľkorysé priestory pre firemné podujatia

  1. Kongresová miestnosť

  Kongresová miestnosť je plne technicky vybavená, klimatizovaná a pokrytá kvalitným WiFi pripojením, takže sa nemusíte obávať problémov s technikou alebo práce v online prostredí. Navyše, môžete využiť naše cateringové služby a výbornú lokalitu kongresovej miestnosti, ktorá je hneď vedľa Pinus reštaurácie. Jediné, čo musíte urobiť, je oznámiť nám počet hostí a účel, za akým si prajete miestnosť využiť. Radi vám pomôžeme s plánovaním a rozhodovaním.

  2. Veľkokapacitný stan

  Ako druhú možnosť vám ponúkame multifunkčný, veľkokapacitný stan, ktorý je ideálny na kongresové stretnutia, teambuildingy alebo párty. Kapacita stanu je 210 miest a nachádza sa v ňom aj herné centrum, v ktorom sa môžete po celodennej práci alebo po dlhom dni zabaviť. K dispozícii je pinpong, air hockey, biliard, nevýherné športové automaty a pre najmenších, interiérové detské preliezačky.

  Typy sedení v kongrese a v stane

  • Školské sedenie v kongrese

   Školské sedenie v kongrese

  • Kino sedenie v kongrese

   Kino sedenie v kongrese

  • Slávnostné sedenie v kongrese

   Slávnostné sedenie v kongrese

  Event koordinátor - náš bonus pre vás

  Nebudete na to sami. Náš event koordinátor vám bude po celý čas plne k dispozícii. Pomôže vám vybrať si najvhodnejšie alternatívy z našich apartmánov alebo chát. Zorganizuje pre vás nezabudnuteľný gastro zážitok. Zabezpečí dokonalý priebeh celej porady tak, aby ste zažiarili pred kolegami výberom miesta a organizáciou. Po práci budete mať možnosť nasať atmosféru Demänovej a vychutnať si relax aj zážitky, ktoré pre svojich kolegov naplánujete. Už desiatky spoločností si u nás užili kopec zábavy. Náš event koordinátor sa vždy o každého skvelo postará.