Požičovňa bicyklov a elektrobicyklov SCOTT

Family, SKI & Wellness rezort

Požičovňa bicyklov a elektrobicyklov SCOTT

Najlepšie vybavená požičovňa klasických a elektrických bicyklov a ako prvá požičovňa má v ponuke i detské veľkosti elektro-bicyklov značky SCOTT

Vyskúšajte skutočný e-bike

Radi trávite čas na bicykli? Lákajú vás cyklotúry po Liptove? V našom rezorte nájdete jednu z najlepšie vybavených požičovní pre bicykle. K dispozícii máme až 30 dospelých nových e-bikov6 detských. Okrem toho si samozrejme môžete požičať aj klasické bicykle. Veľkou  výhodou je, že v ponuke máme aj 3 sedačky a 2 vozíky pre tých najmenších. Preto u nás môže celá rodina spoločne vyraziť na výlet.

  • každú sezónu nové e-biky SCOTT 
  • detské e-biky
  • detské sedačky
  • detské vozíky
  • free self service
  • online rezervačný systém

Záleží nám na kvalite, a preto sme vsadili na svetového lídra v cyklistike, a to na SCOTT v spolupráci s motormi BOSCH. Každú sezónu sa v našej požičovni objavia nové elektrobicykle tej najvyššej kvality, ktorú samotný trh ponúka. U nás nájdete silné zázemie kvalitného servisu, ktoré poskytuje zadarmo self-service, vyhradenú zónu so základným náradím, kompreserom, lepením či nabíjacími stanicami. V požičovni si môžete tiež zakúpiť náhradné diele, cyklo doplnky, textilu a iné doplnky.

Výhodou je u nás možnosť online rezervácie bicyklov vopred, čo znamená, že sa nemusíte zbytočne zaťažovať administratívou, ale naopak bike bude pripravený presne podľa vášho výberu a včas. 

Ubytovaní v Demänová rezort získavajú exkluzívnu zľavu vo výške 10% na všetky služby v požičovni bicyklov SMILE center

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps