Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:176:boolean true
Rezervovať

Požičovňa bicyklov

Požičovňa bicyklov
Video GalériaPožičovňa bicyklov Virtuálna prehliadka
Požičovňa bicyklov

Požičovňa elektrobicyklov: vyskúšaj si e-bike

Radi trávite čas na bicykli? Lákajú vás cyklotúry po Liptove? V našom rezorte nájdete jednu z najlepšie vybavených požičovní elektrických bicyklov na Slovensku – Bike SMILE. K dispozícii máme dostatočné množstvo nových e-bikov pre dospelých aj pre deti. Okrem toho si, samozrejme, môžete požičať aj klasické bicykle. Veľkou  výhodou v našej ponuke sú aj sedačky a vozíky, aby vás na výlety mohli sprevádzať aj tí najmenší. U nás môže celá rodina spoločne vyraziť na výlet.

Prenájom elektrobicyklov pre hostí so zľavou

Ako naši hostia máte v požičovni SMILE zľavu 10% na prenájom e-biku či klasického bicykla. Stačí sa vám pri platbe preukázať hotelovou kartičkou, v prípade online rezervácie zadajte zľavový kód, ktorý vám príde v predpobytovom maile od nás.

Online rezervácia

 

Na kvalite záleží

Záleží nám na kvalite, a preto sme vsadili na svetového lídra v cyklistike, a to na SCOTT v spolupráci s motormi BOSCH. Pre letnú sezónu 2023 sme zaradili do portfólia aj talianske e-biky Atala. Každú sezónu sa v našej požičovni objavia nové elektrobicykle tej najvyššej kvality, ktorú trh ponúka.

Požičovňa so servisom

U nás nájdete silné zázemie kvalitného servisu, ktoré poskytuje zadarmo self-service, vyhradenú zónu so základným náradím, kompresorom, lepením či nabíjacími stanicami. V požičovni si môžete tiež zakúpiť náhradné diely, cyklo doplnky, oblečenie a iné.

Na kvalite záleží

Na e-bike s celou rodinou

Hľadáte požičovňu elektrobicyklov na Liptove? Či už ste u nás ubytovaní alebo nie, naše špičkové služby môže využiť každý. Ubytovaní majú v požičovni 10 % zľavu, verejnosť platí plnú sumu podľa cenníka. Tešiť sa môžete aj na:

  • každú sezónu nové e-biky značky SCOTT,
  • pre sezónu 2023 v portfóliu aj elektrobicykle Atala,
  • detské e-biky,
  • pre najmenších – detské sedačky a detské vozíky,
  • free self service,
  • možnosť skupinových výletov s inštruktorom,
  • unikátny online rezervačný systém,

Najprv e-bike, potom wellness

Hľadáte ubytovanie v srdci Liptova, kde by ste sa mohli vyspať medzi jednotlivými cyklotúrami v tomto čarovnom regióne? Demänová Rezort je presne to, čo hľadáte. Vyberte si to pravé pre vás z našich apartmánových domov či wellness chát a užívajte si všetky výhody, ktoré rezort a ubytovanie u nás ponúka. Okrem toho, že v požičovni elektrobicyklov budete mať 10 % zľavu, hneď ako zosadnete z bicykla, môžete si oddýchnuť v našom wellness centre, kam máte jednorazový vstup grátis, či vyložiť nohy na pohodlnej súkromnej terase.

Požičovňa bicyklov

Cykloregión Liptov

Vedeli ste, že Liptov je región s najmodernejšou a najrozsiahlejšou e-bike infraštruktúrou na Slovensku? Dychberúce výhľady si zo sedla bicykla môžete užiť až na 850 km cykloturistických značených trás. Navyše, pri dlhších cyklovýletoch na e-bikoch vás poteší 22 moderných nabíjacích staníc po celom regióne.

MAPA cyklotrás na Liptove

ZOZNAM cyklotrás na Liptove

Požičovňa bicyklov