Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:176:boolean true
Rezervovať

Ubytovanie pre firmy

Ubytovanie pre firmy
Video Galéria Virtuálna prehliadka
Ubytovanie pre firmy

Jedinečné a vzdušné apartmány v škandinávskom štýle

Kapacita Demänová Rezort postačuje aktuálne pre viac ako 1 000 hostí. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí aj štandardov apartmánov.

Aquapark free  230 apartmánov a chát

Aquapark free Viac ako 1 000 lôžok

Aquapark free 650x pevné lôžka, 400x prístelky

Aquapark free 20 typov apartmánov

Rozľahlosť rezortu umožňuje voľbu tichého zákutia aj dynamického centra s reštauráciami, terasami a s množstvom atrakcií. Pre väčšie súkromie a pohodlie je možné rezervovať celý apartmánový dom len pre vašu skupinu.

Kontaktujte nás

Najobľúbenejšie typy apartmánov pri firemných podujatiach 👇

Kontaktujte nás

Adresa:
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš

Recepcia a rezervácie:
recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444

Eventy a prenájom priestorov:
event@demanovarezort.sk
+421 907 047 444

  Meno a priezvisko
  Email*
  Telefón
  Mám záujem o:
  Vaša správa

  Povedali o nás

  • Ďakujeme pekne Demänová rezort za výbornú organizáciu nášho ročného stretnutia. Vaše priestory výborne poslúžili našim potrebám a teda všetko bolo na výbornú: od športových aktivít, ktoré si kolegovia veľmi chválili, cez apartmánové ubytovanie, až po skvelú stravu vo vašej reštaurácií.

   Decathlon Tomáš Janšík (Transport & Logistics Leader)
  • Demänová rezort predstavuje nielen krásne prostredie, neskutočné možnosti vyžitia, ale predovšetkým možnosti realizácie vášho eventu. Od prvej komunikácie s manažérmi až po rozlúčkové podanie ruky som bola aj s kolegyňami veľmi spokojná. Charakterizovali to slová: profesionalita, operatívnosť, ochota, príjemné vystupovanie…. Na prvýkrát zvládnuť spoločne tak veľký event, s tak skvelým výsledkom, to naozaj stojí za veľké ĎAKUJEM Demänová Rezort. Radi sa k Vám vrátime.

   ZAPO - zábava v podcastoch Blanka Petriščáková (senior sales & account manager)
  • Ďakujeme Demänová Rezort za perfektnú organizáciu nášho pobytu, zvlášť by sme chceli poďakovať p. Janoškovej za naozaj promptný, ľudský a profesionálny prístup. Využili sme všetky priestory našim potrebám a strava s ubytovaním boli na TOP úrovni. Ešte raz ďakujeme a určite sa sem vrátime.

   SFZ - Slovenský futbalový zväz Albert Rusnák (tréner SR19)
  • Na event mám len pozitívne ohlasy, ľudia boli spokojní, najedení, napití, zabavení… a to sa vďaka vašim službám výborne podarilo. Do budúcna možno menej programu a bližšie k Party stanu, budeme vedieť. Ďakujem krásne za výbornú spoluprácu a budem sa tešiť nabudúce.

   Eurovia Simona Tančáková (PR manažérka & hovorkyňa)
  • Počas dní u vás som dostal toľko pochvál na teambuilding a priestor ako nikdy. Kolegovia chválili hlavne ubytko a personál. Jedlo chutilo, sem tam málo slané ale to je dosť individuálne. Priestory sa páčili, kolega v Panorama bare bol super.

   Modrý Koník Roman Rabb (sales manager)
  • V Demänová rezort sme organizovali našu konferenciu. Boli sme veľmi spokojný s celým priebehom. Veľmi ochotný personál, poradili a vyhoveli vo všetkom, čo sme potrebovali. Skvelá strava, krásne a čisté prostredie s výhľadom na Tatry. Skvelá dostupnosť z diaľnice, oceňujeme aj veľké parkovisko. Určite sa sem ešte vrátime.

   HCA Slovakia Mária Durdová
  • Chcela by som v mene celej spoločnosti poďakovať za služby rezortu pri príležitosti oslavy dvadsiateho výročia, ktorý sme organizovali v krásnych priestoroch Demänovej rezortu. V rezorte nás oslovili moderné a nové apartmány ale aj krásne priestory reštaurácií a konferenčnej miestnosti, kde sme mali multifunkčný priestor pre firemný program, ale taktiež prednášky od zaujímavých hostí a zvládli sme tu bez problémov usporiadať aj koncert kapely Heľenine oči, čomu sa veľmi tešíme. Personál rezortu bol veľmi milý a nápomocný v každej situácií.

   Globesy Petra Macurová (marketingovo-obchodná asistentka)