Apartmán Superior Loft

Plánujete nás navštíviť ako súčasť teambuildingu alebo ako veľká partia? Apartmánt Superior Loft je jedna z najlepších možností. S veľkosťou 84 m2, dvoma kúpeľňami, troma spálňami a množstvom úložného priestoru sa určite pomestíte.

Celý interiér a exteriér, tak ako celý rezort, je zariadený v škandinávskom štýle. Kombinácia minimalizmu, kvalitných materiálov s použitím prevažne masívneho dreva a farebnej škály farieb vytvára jasné a čisté línie, ktoré vytvárajú pocit čistoty, vzdušnosti a poriadku. Avšak, nemusíte sa obávať, že by priestor pôsobil príliš chladným, či strohým dojmom. Stačí, ak sa pridajú hrejivé lúče slnka alebo tlmené svetlo lampy a vytvorí sa nezabudnuteľná atmosféra pohody, relaxu a domova.  

Základné informácie o vybavení Apartmánu Superior Loft:

  • Kapacita: 8 lôžok a 2 prístelky 
  • Plne vybavená kuchyňa
  • Káblová TV, telefón a rýchle WiFi pripojenie
  • 2 kúpeľne (1 sprchový kút a 1 vaňa)
  • Terasa s výhľadom na areál rezortu
 

Kapacita:

  • 8 pevných lôžok a 2 prístelky
  • vaňa / sprchovací kút
  • plnevybavená kuchyňa
  • telefón, televízor, internet

Cenník apartmánu:

Cena už od 17,20€ za osobu a noc (pri plnom obsadení apartmánu).

Čím je apartmán Superior Loft špecifický?

Ako prvé po príchode uvidíte väčšiu terasu s posedením, kde môžete tráviť teplé letné popoludnie alebo večer. Cez menšiu chodbu vkročíte do dominantnej obývacej izby, ktorá je centrom celého apartmánu. V obývačke sa nachádza kuchynský stôl, televízia, telefón, WiFi pripojenie a pohodlný gauč. Z obývačky sa dostanete do plne vybavenej kuchyne, ktorú môžete využiť na prípravu vlastných jedál. Odtiaľ pokračujete ku jednej z troch dvojlôžkových izieb s manželskou posteľou a televízorom.

Pre čo najvyšší komfort sa na prízemí nachádzajú dve oddelené kúpeľne, pričom máte k dispozícii jednu vaňu a jeden sprchový kút. Druhá spálňa sa nachádza v blízkosti chodby. Ak radi prespávate na neobyčajných miestach, na vyššom poschodí nahliadnite do podkrovnej izby, ktorá vám ponúkne dostatok súkromia.

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

Ak vás unavuje pobyt len na izbe, máte to na skok do wellness centra, ktorý sa nachádza oproti recepcii. Naše wellness je plné sáun, nájdete v ňom aj vírivku i relaxačnú miestnosť. Po každom wellness nám vytrávi a sme pripravení na kulinársky zážitok. Novootvorená reštaurácia Pinus je známa tým, že pripravuje jedlá technológiou grilu josper grill, takže sa môžete tešiť na majstrovské jedlá. Reštaurácia je v zariadená v modernom štýle a počas teplého počasia ponúka posedenie na veľkej, vonkajšej terase s výhľadom na jazierko.

V prípade, že preferujete únik z areálu rezortu, v okolí nájdete rôzne turistické chodníčky, ktoré vás dovedú ku miestnym atrakciám ako Demänovská Ľadová jaskyňa, Demänovská Jaskyňa Slobody, Vrbnícke pleso a ďalšie. Vo väčšej vzdialenosti, dostupnej v okruhu 10 minút jazdy autom sa nachádza Liptovský Mikuláš, Aquapark Tatralandia alebo lyžiarske stredisko Jasná.

Ďalšie apartmány v rezorte

2+2

4 x

4+2

4 x

4+2

4 x

6+2

4 x

8+2

4 x

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps