Powered by Smartsupp
	
/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovať

Užite si najkrajší valentínsky pobyt pre dvoch! Romantiku nájdete na Liptove na každom rohu

Welness pobyt pre dvoch

Čo pre vás znamená Valentín? Tešíte sa na tento deň plný romantických gest, darčekov a spoločných chvíľ s partnerom, alebo sviatok zamilovaných vôbec neoslavujete? Je pravda, že lásku môžeme vyjadrovať každý deň a netreba na to špeciálny dátum, napriek tomu je však často problém nájsť si v kolobehu bežných dní viac času na toho druhého. A tak či už oslavujete deň zaľúbených, alebo ho skôr prehliadate, vyberte sa s partnerom na romantický wellness pobyt pre dvoch. Stred februára je na to ako stvorený.

Valentin

Ako sa rozhodnúť, kde stráviť Valentín?

Chceli by ste pripraviť pre vašu lásku nezabudnuteľný spoločný zážitok? Niečo výnimočné, na čo budete obaja dlho spomínať? Okrem jednodňového výletu či večerného rande môžete staviť aj na valentínsky pobyt pre dvoch. Pri rozhodovaní vám môže pomôcť niekoľko našich rád.

  • Neporovnávajte sa s ostatnými. Inšpirovať sa je super, no ak kolega letí s priateľkou na Valentína do Paríža, neznamená to, že vaša ručne navarená večera či romantický pobyt na Slovensku bude horší.
  • Buďte osobný. Spomína vám už dlho vaša polovička, že by chcela navštíviť malé slovenské mestečko, absolvovať konkrétnu túru vo Vysokých Tatrách alebo si len tak oddýchnuť s vami vo vírivke? Splňte vašej polovičke sen a vyberte pre romantický wellness pobyt miesto, po ktorom už dávno túži.
  • Vyberte wellness pre dvoch spolu. Prekvapenia sú skvelé, ak sa však rozhodnete prekonzultovať miesto pobytu, ubytovanie aj program s vašou láskou, existuje veľmi vysoká pravdepodobnosť, že sa vám obom bude Valentín páčiť.

Ideálna lokalita na víkendový valentínsky pobyt

Neviete sa rozhodnúť, kde by vlastne malo byť vaše romantické ubytovanie pre dvoch na Slovensku? Ak máte špecifické požiadavky na chatu, hotel či rezort, môžete najprv vybrať ubytovanie a až potom plánovať program a hľadať možnosti v okolí. Dá sa to však aj naopak – ujasniť si, ktorá lokalita bude tá najlepšia alebo kam sa už dávno chystáte, a v tejto časti Slovenska hľadať valentínske ubytovanie. Ak nemáte jasného favorita, poradíme vám; vyskúšajte Liptov. Máloktorá lokalita sa môže pochváliť toľkými rôznorodými atrakciami ako liptovský región.

Demanova rezort zima

Romantické wellness pobyty pre dvoch? Začnite ubytovaním

Výhľad na štíty hôr, terasa s posedením, privátna vírivka či praskajúce drevo v kozube. Predstavy dokonalého romantického ubytovania sa môžu u každého z nás líšiť, je preto dôležité ujasniť si, aké sú vaše priority. Ak vás láka maličká chatka na samote s útulnými izbami a krbom, neváhajte si prezrieť ponuky na internete. V prípade, že si predstavujete skôr hotelovú izbu či priestranný apartmán s príjemným zariadením, vlastnou kuchyňou aj kúpeľňou, určite si vyberiete zo širokej ponuky apartmánov v Demänová Rezorte.

Pohodlná posteľ, očarujúci výhľad, vlastná terasa

Pre dve osoby je ideálny napríklad náš Apartmán Smart. Okrem veľkej manželskej postele vám ponúkne kúpeľňu so sprchovacím kútom, kuchynský kút aj príjemnú terasu s výhľadom na tatranské štíty. Ak hľadáte priestrannejšie romantické ubytovanie na Slovensku, môžu vás zaujať aj apartmány s obývačkou a plne vybavenou kuchyňou, ako je Apartmán Standard, Apartmán Relax či Apartmán View. V týchto apartmánoch sa vďaka rozkladaciemu gauču vyspia pohodlne aj štyri osoby, takže ak sa rozhodnete, že vás bude na valentínsky pobyt sprevádzať aj vaše dieťatko, alebo vezmete ešte pár kamarátov, nebude to žiaden problém. 

V našom rezorte vás čaká wellness, masáže aj romantická večera

Váhate, či sa rozhodnúť pre Demänová Rezort? Presvedčíme vás, že lepšie valentínske ubytovanie len tak ľahko nenájdete. Okrem toho, že našim zákazníkom ponúkame príjemné ubytovanie podobné tomu hotelovému za dostupnú cenu, môžu sa tešiť aj na desiatky rezortných výhod. Ku každému pobytu máte minimálne jeden vstup grátis do nášho wellness centra s viacerými saunami, vírivkou aj ochladzovacím bazénikom. Hľadáte romantický pobyt pre dvoch s privátnym wellness? Aj to sa u nás dá jednoducho zariadiť. Priamo v rezorte si môžete dopriať aj niektorú zo širokej ponuky masáží, prípadne spolu vyskúšať nejaký nový typ. Medzi obľúbené patrí napríklad antistresová, medová či čokoládová masáž. 

Neoddeliteľnou súčasťou správneho valentínskeho pobytu je aj výborné jedlo a prípadne trocha alkoholu. Ak sa rozhodnete, že si romantickú večeru pripravíte sami, naše apartmány sú vám plne k dispozícii. Možnosťou je však určite aj večera v rezortnej reštaurácii Pinus či indickej reštaurácii Safran, ktorú dokonale doplní varené vínko či koktejl v bare Panorama. A ak by ste sa náhodou rozhodli pre náš akciový balíček s názvom Zážitkový SPA pobyt pre dvoch, okrem polpenzie sa môžete tešiť aj na masáž pre dvoch grátis, neobmedzený wellness a ovocný balíček a fľašu vína na izbe.

Spoločné výlety, na ktoré nezabudnete

Neveríte, že Liptov je ideálny naozaj pre každého? Či už ste spolu s vašou polovičkou milovníkmi turistiky a športu, radi objavujete kultúrne a historické pamiatky alebo túžite len po wellnesse a vyložených nohách na terase s výhľadom, pod Tatrami budete spokojní. Poradíme vám, akými výletmi môžete oživiť váš romantický valentínsky pobyt.

Naučte sa s vašou polovičkou lyžovať 

Jasná, Žiarce, Malinô Brdo, Donovaly či Štrbské pleso. Na Liptove nájdete takmer 50 rôznych lyžiarskych stredísk s ľahkou dostupnosťou; niektoré sa nachádzajú od rezortu autom len zopár kilometrov, do iných premáva aj bezplatný ski bus – takýmto prípadom je napríklad Jasná. Ste lyžiari – začiatočníci alebo sa chcete s partnerom naraz naučiť snowboardovať? Ideálnu zimnú lyžovačku môžete zažiť aj na našom rezortom svahu priamo pod oknami apartmánov. Okrem toho, že naši ubytovaní majú skipas v cene pobytu, môžu sa tešiť aj na požičovňu výstroje, garanciu snehu počas celej zimy či večerné lyžovanie.

Wellnessu nie je nikdy dosť

Okrem nášho rezortného wellness centra ponúka Liptov množstvo ďalších wellness možností. Dokonalý relax zažijete napríklad v Kúpeľoch Lúčky či v Bešeňovej, kde vás čaká jedinečný komplex päťdesiatich sáun a masážnych kúpeľov. Za skúšku rozhodne stojí aj unikátna procedúra s názvom metličkovanie, romantické saunovanie pod hviezdami či noc saunových rituálov. Ak chcete wellness spojiť aj so zábavou, môžete vyskúšať aj Tatralandiu plnú toboganov a adrenalínovejších atrakcii.

Vyberte sa na ľahkú túru či prechádzku

Tajomné doliny, očarujúce zákutia prírody aj výhľady na tatranské štíty – Liptov je rajom pre turistov. Okrem náročných celodenných trás však ponúka aj zaujímavé ľahšie túry, náučné chodníky a prechádzky. Niektoré z nich sú pritom prístupné aj v zime. Vyskúšať môžete vychádzkovú trasu na Chatu Magurku, prechádzku k Žiarskej chate či nenáročnú Jánsku či Kvačiansku dolinu. Ak aj s vašou polovičkou patríte medzi milovníkov turistiky, neváhajte vyskúšať aj dlhšie okruhy a užiť si čarovný výhľad zo štítov liptovských kopcov.

Spoznajte kultúru a históriu Liptova

Podtatranský región ponúka aj viacero kultúrnych, prírodných a historických pamiatok, ktoré by ste nemali prehliadnuť. Za návštevu rozhodne stojí Stanišovská jaskyňa, ktorá je prístupná pre návštevníkov po celý rok. Očarujúcimi historickými miestami sú keltský archeoskanzen Havránok, artikulárny kostol v dedinke Svätý kríž aj svetový unikát Vlkolínec, ktorý dokonca patrí do UNESCO.

Stavte na zábavu

Spoločný smiech a zábavné chvíle patria medzi tie najkrajšie spomienky. Ani valentínsky pobyt preto neberte príliš vážne a nenaplánujte si taký plný program, že si nestihnete vydýchnuť. Zaraďte medzi lyžovačku a turistiku aj niekoľko zábavných oddychových aktivít. Môžete si dať napríklad preteky na motokarovej dráhe Monaco Grand Prix v Závažnej Porube alebo vyskúšať galériu Ilusia plnú optických klamov v Liptovskom Mikuláši. Odvážnejším odporúčame navštíviť aj Hurricane factory pri Tatralandii so simulátorom voľného pádu.