Môj zoznam kvalít Demänová rezortu

Opäť je tu to krásne obdobie. Listy v zlatistých odtieňoch pomaly opadávajú, vzduch začína byť sviežejší a nezriedka sa stáva, že sa ním šíri vôňa dažďu. Presne tak, je tu jeseň. A to je presne to obdobie, kedy rada cestujem a cestujem najmä do prírody, pretože, povedzme si úprimne, kedy je príroda krajšia ak nie práve teraz? Voľba destinácie je jasná – predsa Demänova rezort, v náručí Nízkych Tatier, v srdci Liptova.

Ekologická unikátnosť

Vlastniť nehnuteľnosť v Demänova Village má nespočetné množstvo výhod, ktoré využívam s maximálnym nadšením. Najviac ma ohuruje unikátnosť projektu. Tiež výstavby, štýl bývania, dizajn a prostredie. Dnes, keď je svet sužovaný nespočetným množstvom ekologických problémov, sa veľmi teším tomu, že bol postavený projekt s ohľadom na prírodu. Apartmány, chaty a domy sú nízkoenergetické stavby a tiež drevostavby. Prírodný nádych je ešte výrazne znásobený krásnym, mestským ruchom nepoškvrneným okolím. Vždy sem rada cestujem najmä s mojou rodinou, no Demänová Village je skvelá aj pre partiu priateľov.

Množstvo aktivít a zážitkov

Už teraz sa teším na to množstvo aktivít a kvalitných služieb, ktoré všetky využijem. Som veľmi aktívny človek a teda aj pravidelne cvičím. V Demänova rezorte nemusím od tohto zvyku upustiť, aj napriek tomu, že som na dovolenke. Je tu totiž plne vybavené fitness a tiež požičovňa športových potrieb. Zrelaxovať sa po dobrom tréningu, alebo po poriadnej túre, ktorých sa tu dá absolvovať naozaj neúrekom, sa dá aj v skvelom wellnesse, kde si môžem vybrať medzi saunami či vírivkou.

Prostredie, ktoré milujem

Nedá mi nespomenúť aj skutočne skvelú polohu. Na skok to mám do lyžiarskeho strediska Jasná, rezort je obklopený Vysokými i Nízkymi Tatrami, a keby som trošku zatúžila po meste, Liptovský Mikuláš je odtiaľto len 10 minút autom. Liptov je bez pochyby jedna z top turistických destinácií Slovenska, a to v každom ročnom období. V zime tu môžem využiť to nespočetné množstvo lyžiarskych stredísk, v lete zasa možnosti túry. No a ten výhľad, ten je vždy rovnako krásny.

Zmysluplná investícia

Okrem toho, že som si chcela kúpiť pekný víkendový apartmán alebo chatu v prírodnom prostredí a zabezpečiť tak svojej rodine pekné chvíle, hľadala som aj zmysluplnú investíciu. Liptov sa teší skutočne veľkej turistickej obľube, vďaka čomu je v Demänovej výrazný a dlhodobý rast cien nehnuteľností. Kúpou chaty v Demänova Village som si tak zabezpečila výhodnú a bezpečnú investíciu. Navyše, chatu som už získala aj s celkovou sadovou úpravou pozemku. Ako bonus, počas celého roka bude o moju chatu postarané profesionálnou starostlivosťou a údržbou, ktorú zabezpečí Demänová Village. Ako pomerne vyťažený človek, tento benefit naozaj oceňujem, keďže vďaka tomu sa pre mňa táto investícia stáva nenáročnou a bezstarostnou. 

Pasívny príjem

No čo pre mňa znamená najväčšiu výhodu, je určite možnosť pasívneho príjmu. Moju chatu totiž môžem ponúknuť do profesionálnej správy rezortu na rekreačné účely. Hlavný benefit, ktorý pre mňa z toho vyplýva je fakt, že vlastním chatu v nádhernom prostredí, ktorá je celoročne udržiavaná profesionálmi a ešte k tomu mám možnosť príjmu. 


Lákavú odmenu, ktorú určite využijem, tiež predstavuje možnosť bezplatného ubytovania v Demänová rezort až na 4 týždne, ktoré sú rozdelené do piatich pobytov v roku. Môžem využiť zľavy od 10% až do 50% na všetky služby, ktoré rezort poskytuje a ešte aj na služby, s ktorými má rezort partnerstvo. 


Demänova rezort, to nie sú len domy. Je to koncept, ktorý spája prírodu, pohodlie, zážitky a investovanie do jedného úžasného projektu.

Páčil sa vám článok? Pomôžte nám zdieľaním, aby sa rozšíril medzi vašich známych.

Ďalšie články z blogu

Demänová

Môj zoznam kvalít Demänová rezortu

Opäť je tu to krásne obdobie. Listy v zlatistých odtieňoch pomaly opadávajú, vzduch začína byť sviežejší a nezriedka sa stáva, že sa ním šíri vôňa dažďu. Presne tak, je tu jeseň. A to je presne to obdobie, kedy rada cestujem a cestujem najmä do prírody, pretože, povedzme si úprimne, kedy je príroda krajšia ak nie práve teraz? Voľba destinácie je jasná – predsa Demänova rezort, v náručí Nízkych Tatier, v srdci Liptova.

Prejsť na článok »
firmy

Prečo usporiadať teambuilding či kongres práve v Demänová rezorte?

Poznáte ten dobrý pocit, keď si nájdete v e-mailovej schránke správu od šéfa s dátumom teambuildingu? Zábavný večer s kolegami, utuženie vzťahov a neformálna atmosféra sú lákavé. A poznáte tiež ten pocit, keď nájdete správu o nadchádzajúcom kongrese, školení, či celofiremnom stretnutí? Tieto predstavy už každého nepotešia. V Demänová rezorte si však môžete užiť oboje.

Prejsť na článok »

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps