Kongres, firemné stretnutia a teambuilding
 v Demänová Rezort

Familly, SKI & Wellness rezort

Hľadáte event na strednom Slovensku, ktorý bude plný zážitkov? Event s možnosťou ubytovania, s kvalitnou gastronómiou a perfektnou organizáciou?

Demänová Rezort ponúka jedinečné ubytovanie v škandinávskom štýle s možnosťou využitia voľnočasových aktivít priamo v areáli. K dispozícií sú dva atraktívne variabilné priestory s kapacitou až pre 300 osôb.

Kongresová ponuka:

od 35,50 € / osoba / noc

Cena zahŕňa:
– 1 x ubytovanie v dvojlôžkovom apartmáne
– 1 x raňajky
– 1 x vstup do wellnessu a fitness centra *
– WiFi pripojenie na internet
– parkovanie v areáli

MOŽNÁ ZĽAVA NA KONFERENČNÉ PRIESTORY OD 50%

Poznámky:

Uvedená cena platí pri minimálnom počte osôb 10 a v termínoch od nedele do štvrtka

*vstup do 18:00 hod

Kontakt:

event@demanovarezort.sk
+421 918 563 444

Ideálne miesto na firemné akcie

Ak potrebujete usporiadať veľké, celofiremné stretnutie či prezentáciu, skupinovú prednášku, off-site, školenie, rokovanie alebo teambuilding? Demänová Rezort je tá správna voľba.

Kongresová miestnosť na Liptove

V prípade, že potrebujete dostatočne veľkú miestnosť, ale zároveň chcete, aby bola akcia v príjemnom a peknom prostredí, naša kongresová miestnosť je pre vás to pravé. Rezort je obklopený krásnou prírodou Liptova s fascinujúcim výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry. Vďaka tomu sa vôbec nebudete cítiť ako na stretnutí, ale ako na príjemnom zájazde.

Miestnosť vieme upraviť podľa vašich požiadaviek na počet miest: 

0
kino sedenie
0
školské sedenie
0
oslava
0
priestor na stravovanie

Počas rokovania sa nemusíte báť, že by vám niečo chýbalo. Miestnosť je plne vybavená a pokrytá silným WiFi pripojením, čo zabráni prípadným technickým problémom s napojením na internet. Zároveň môžete využiť i naše kvalitné cateringové služby a navštíviť reštauráciu Pinus, ktorá ponúka veľmi chutné a oku lahodiace pokrmy. 

Kongresový stan s terasou na Liptove

Ak vám kapacita kongresovej miestnosti nestačí, môžete využiť veľkokapacitný stan. Kapacita stanu je 210 miest a nájdete v ňom aj herné centrum, v ktorom si zábavu užijete. K dispozícii je pinpong, air hockey, biliard a nevýherné športové automaty.

Stan vieme upraviť podľa vašich požiadaviek na počet miest: 

0
kino sedenie
0
školské sedenie
0
oslava
0 m2
rozloha

Teambuilding v rezorte Demänová

Budovanie silných vzťahov v tíme nie je nikdy ľahká úloha. Na pracovisku sa ľudia stretávajú, no nemajú dostatok času a ani priestoru sa spoznať a utužiť kolektív. Preto je firemný teambuilding vždy ideálna príležitosť, aby sa vaši zamestnanci stretli mimo kancelárskych priestorov vo voľnej a priateľskej atmosfére naplnenej zábavou, súťažami, výletmi a samozrejme, relaxom.

V Demänovská Rezort vám ponúkame jedinečné miesto spájajúce všetko, čo na takýto výlet potrebujete. Ideálna lokalita v srdci Liptova vám poskytuje mnoho rôznorodých aktivít, či už je to lyžovanie na svahoch lyžiarskeho strediska Jasná, turistika po vrchoch Nízkych Tatier, objavovanie Demänovskej doliny s jej prekrásnou prírodou a dvoma najznámejšími jaskyňami – Demänovská Ľadová jaskyňa a Demänovská Jaskyňa Slobody.
Exkluzívne pre firemné akcie ponúkame možnosť využitia vodných atrakcii na Liptovskej Mare v škole vodných športov Mara Fun (motorový čln, wakesurfing, flyboar, wake/ ski/ kneeboardi, kajaky, nafukovacie kolesá a banán, vodné bicykle a bumperball).

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

Pri otázke ubytovania vám ponúkame jedenásť rôznych apartmánov, kde sa kapacita pohybuje od 2 až po 10 lôžok alebo samostatnú DeLuxe chatu s privátnou, fínskou saunou a krbovou pieckou.

V areáli rezortu sa nachádza aj novootvorená reštaurácia Pinus, ktorá vám ponúka chutné, gastronomické zážitky a zaujímavú technológiu úpravu jedál josper grill pripravovaných z kvalitných a čerstvých surovín. Príďte a vychutnajte si jedlá v modernom interiéri alebo na najväčšej vonkajšej terase v regióne, s výhľadom na Bio jazierko, ktoré sa nachádza hneď vedľa.

Ako príjemnú bodku po akciou nabitom dni, navštívte naše wellness centrum, ktoré vám a vášmu tímu ponúka využiť interiérové a exteriérové sauny, vírivku a relaxačnú miestnosť s príjemnou ambient hudbou, ktorá vám odnesie aj tie posledné zvyšky únavy. 

Pozrite si galériu a začnite si svoju oslavu plánovať už dnes

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps