Apartmán Comfort

Či už plánujete týždeň celodenného lyžovania, dlhú a náročnú turistiku alebo jednoducho iba pár dní dovolenky zameranej na oddych, ubytovanie je jedna z prvých vecí, o ktoré musí byť postarané. Musí to byť miesto, kam prídete a kde sa po celodenných aktivitách zrelaxujete. 

Apartmán Comfort vám presne toto ponúka. Izba zariadená v škandinávskom štýle, s použitím kvalitných materiálov a masívneho dreva je prispôsobená tak, aby vytvárala vzdušnú a príjemnú atmosféru, ktorá v spojení s lúčmi hrejivého slnka alebo tlmeného svetla svetiel budí pocit domova. 

Základné informácie o vybavení Apartmánu Comfort: 

  • Kapacita: 4 lôžka a 2 prístelky (rozťahovací gauč)
  • Plne vybavená kuchyňa
  • Káblová TV, telefón a rýchle WiFi pripojenie
  • Kúpeľne (1 s vaňou a 1 so sprchovým kútom)
  • Terasa s výhľadom na areál rezortu

Kapacita: 

  • 4 pevné lôžka a 2 prístelky
  • plne vybavená kuchyňa
  • 2 kúpeľne, vaňa / sprchovací kút
  • WIFI pripojenie
  • televízor, telefón

Cenník apartmánu:

Cena už od 15,33 € za osobu a noc (pri plnom obsadení apartmánu).

Čím je apartmán Comfort špecifický?

Pri vstupe do apartmánu prejdete väčšou terasou (16 m2), ktorá je ideálna na večerné posedenie pri vínku alebo pivku, a cez menšiu chodbičku vojdete do dominanty celého apartmánu – obývacej miestnosti. V obývacej miestnosti je vám k dispozícii pohodlný gauč, televízia, telefón a pripojenie na WiFi. Navyše sa tam nachádza veľký stôl, ideálny na stolovanie alebo večerné debaty. 

V prípade, že by ste si chceli niečo chutné uvariť, vedľa obývacej izby sa nachádza plne vybavená kuchyňa. Keď prejdete cez kuchyňu, dostanete sa k prvej z dvoch dvojlôžkových izieb. Čaká vás tam veľká a mäkká posteľ, takže na pohodlný spánok sa môžete tešiť už teraz. Druhá identická, dvojlôžková izba sa nachádza pri predsieni.

Výhodou Apartmánu Comfort je, že vďaka veľkému priestoru izby (50 m2) sa tu nachádzajú až dve oddelené kúpeľne, pričom v jednej sa nachádza vaňa a v druhej sprchový kút. Navyše, poskytuje dostatočný odkladací priestor v podobe skriniek umiestnených nie len v jednotlivých spálňach, ale aj v priestore obývacej miestnosti.

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

Ak radi objavujete nové miesta, ale nechcete ísť ďaleko od svojho apartmánu, pozývame vás na prieskum nášho rezortu. Môžete navštíviť novootvorenú reštauráciu Pinus, ktorá ponúka chutné, gastronomické zážitky pripravované technológiou grilu (josper grill) alebo wellness kútik, kde sa môžete zrelaxovať v našich interiérových alebo exteriérových saunách, vo vírivke alebo v relaxačnej miestnosti. V prípade, že ste k nám prišli s rodinou, deti poteší Kids zóna, v ktorej sa môžu do sýta vyšantiť na šmýkačkách, preliezkach a hojdačkách.

Ďalšie apartmány v rezorte

2+2

4 x

4+2

4 x

6+2

4 x

8+2

4 x

8+2

4 x

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps