Powered by Smartsupp
Rezervovať

Priestory na firemné eventy

Priestory na firemné eventy
Video Galéria Virtuálna prehliadka

Povedali o nás

 • Ďakujeme pekne Demänová rezort za výbornú organizáciu nášho ročného stretnutia. Vaše priestory výborne poslúžili našim potrebám a teda všetko bolo na výbornú: od športových aktivít, ktoré si kolegovia veľmi chválili, cez apartmánové ubytovanie, až po skvelú stravu vo vašej reštaurácií.

  Decathlon Tomáš Janšík (Transport & Logistics Leader)
 • Demänová rezort predstavuje nielen krásne prostredie, neskutočné možnosti vyžitia, ale predovšetkým možnosti realizácie vášho eventu. Od prvej komunikácie s manažérmi až po rozlúčkové podanie ruky som bola aj s kolegyňami veľmi spokojná. Charakterizovali to slová: profesionalita, operatívnosť, ochota, príjemné vystupovanie…. Na prvýkrát zvládnuť spoločne tak veľký event, s tak skvelým výsledkom, to naozaj stojí za veľké ĎAKUJEM Demänová Rezort. Radi sa k Vám vrátime.

  ZAPO - zábava v podcastoch Blanka Petriščáková (senior sales & account manager)
 • Ďakujeme Demänová Rezort za perfektnú organizáciu nášho pobytu, zvlášť by sme chceli poďakovať p. Janoškovej za naozaj promptný, ľudský a profesionálny prístup. Využili sme všetky priestory našim potrebám a strava s ubytovaním boli na TOP úrovni. Ešte raz ďakujeme a určite sa sem vrátime.

  SFZ - Slovenský futbalový zväz Albert Rusnák (tréner SR19)
 • Na event mám len pozitívne ohlasy, ľudia boli spokojní, najedení, napití, zabavení… a to sa vďaka vašim službám výborne podarilo. Do budúcna možno menej programu a bližšie k Party stanu, budeme vedieť. Ďakujem krásne za výbornú spoluprácu a budem sa tešiť nabudúce.

  Eurovia Simona Tančáková (PR manažérka & hovorkyňa)
 • Počas dní u vás som dostal toľko pochvál na teambuilding a priestor ako nikdy. Kolegovia chválili hlavne ubytko a personál. Jedlo chutilo, sem tam málo slané ale to je dosť individuálne. Priestory sa páčili, kolega v Panorama bare bol super.

  Modrý Koník Roman Rabb (sales manager)
 • V Demänová rezort sme organizovali našu konferenciu. Boli sme veľmi spokojný s celým priebehom. Veľmi ochotný personál, poradili a vyhoveli vo všetkom, čo sme potrebovali. Skvelá strava, krásne a čisté prostredie s výhľadom na Tatry. Skvelá dostupnosť z diaľnice, oceňujeme aj veľké parkovisko. Určite sa sem ešte vrátime.

  HCA Slovakia Mária Durdová
 • Chcela by som v mene celej spoločnosti poďakovať za služby rezortu pri príležitosti oslavy dvadsiateho výročia, ktorý sme organizovali v krásnych priestoroch Demänovej rezortu. V rezorte nás oslovili moderné a nové apartmány ale aj krásne priestory reštaurácií a konferenčnej miestnosti, kde sme mali multifunkčný priestor pre firemný program, ale taktiež prednášky od zaujímavých hostí a zvládli sme tu bez problémov usporiadať aj koncert kapely Heľenine oči, čomu sa veľmi tešíme. Personál rezortu bol veľmi milý a nápomocný v každej situácií.

  Globesy Petra Macurová (marketingovo-obchodná asistentka)