Rodinné oslavy v Demänová Rezort

Family & Wellness rezort

Ideálne miesto na oslavy i svadby pre 90 ľudí

Plánujete svadbu alebo oslavu pre nového člena rodiny a je to  potrebné poriadne osláviť? Oslavujete výročie alebo životné jubileum? Alebo jednoducho iba hľadáte pekné miesto na malé, rodinné posedenie? Demänovská rezort je to pravé miesto pre vašu oslavu. 

Spojte váš slávnostný deň s jedinečnými priestormi našej novootvorenej reštaurácie Pinus. Jej moderný a trendový vzhľad v škandinávskom štýle, kombinujúci masívne drevo a jednoduché línie, si vás hneď získa. Na svoj veľký deň D, môžete využiť klimatizovaný interiér doplnený veľkokapacitnými obrazovkami a kvalitným ozvučením, alebo veľkú terasu, ktorá je najväčšia v regióne. Terasa poskytuje príjemné sedenie s výhľadom na Bio jazierko, v ktorom sa môžete počas horúcich letných dní ochladiť. Ak sa rozhodnete využiť obe možnosti, celkovo viete pozvať až 90 hostí.  

Reštaurácia je známa svojimi gastronomickými zážitkami a kladie veľký dôraz na prípravu jedál z kvalitných a čerstvých surovín. V jedálnom lístku nájdete predjedlá, polievky, hlavné mäsité pokrmy, cestoviny, rizotá, šaláty a dezerty. Preskúmajte menu a vyberte si zo špecialít ako napríklad kuracie krídelká s omáčkou z modrého syra, vegetariánsky burger, krémové, parmezánové rizoto s hubami či lososom, grilovaný filet zo Zubáča alebo vyprážané kuracie stripsy v jogurtovo-sezamovom cestíčku. Ochutnajte nezvyčajné kombinácie a nechajte, aby sa vám postupne rozplynuli na jazyku. 

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

V prípade, že budete potrebovať ubytovať hostí, nemusíte kráčať ďaleko. V našej ponuke nájdete šesť typov apartmánov alebo samostatnú chatu Deluxe. A nezabúdame ani na najmenších hostí. Pre deti je vo vnútri reštaurácie pripravený detský kútik, v ktorom sa môžu zahrať do sýtosti. V prípade, že im to nebude stačiť, hneď vedľa jazierka sa nachádza Kids zone, kde sa môžu vyblázniť na hojdačkách, šmýkačkách a preliezkach. Navyše, sa môžu prejsť aj po novom farebnom námestí s fontánkou. 

Pozrite si galériu a začnite si svoju oslavu plánovať už dnes

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps