Apartmány Limba

Family & Wellness rezort


Rodinné apartmány Limba na Liptove

Pripravujete sa na výlet na Liptov, do Demänovej alebo do Jasnej? Budete dvaja, traja, menšia či väčšia skupina, rodičia s deťmi? Neviete, či chcete radšej jednu alebo dve kúpeľne, vaňu či sprchový kút? A kam dať všetky veci, ktoré so sebou ponesiete? U nás v Demänová rezorte ubytujeme každého! 

Nájdete tu tieto útulné apartmány:

Špecifiká apartmánov LIMBA

  • rodinné apartmány pre 4-10osôb
  • vlastné vstupy z exteriéru bez nutnosti pohybu v uzatvorených spoločných priestoroch
  • parkovanie priamo pri apartmánoch
  • vlastná lyžiareň/kočikáreň
  • vlastná terasa

2+2

4 x

4+2

4 x

4+2

4 x

6+2

4 x

8+2

4 x

8+2

4 x

Ak hľadáte aktívny oddych, môžete vyskúšať viaceré turistické a cyklo chodníčky vedúce okolo Demänovskej ľadovej jaskyne a Demänovskej jaskyne slobody, novú BIKROS dráhu, lezeckú stenu pre začiatočníkov ale aj pokročilých a PUMP TRACK pre všetky kategórie bicyklových, kolobežkových a korčulových nadšencov.

V prípade, že si chcete oddýchnuť od varenia a radi sa necháte obslúžiť, odporúčame vám návštevu v reštaurácii Pinus, ktorá sa nachádza priamo v rezorte. Ponúkame tu raňajky vo forme bufetu (je možný aj bezlepkový variant) a obed a večeru vo forme à la carte. Reštaurácia je známa svojou zážitkovou gastronómiou a prípravou jedál špeciálnou technikou josper grill. Nájdete tu jedlá slovenskej kuchyne ale aj zahraničné príchute, špeciality šéfkuchára, dezerty a drinky. Pokrmy si môžete vychutnávať vo vnútri reštaurácie alebo na vonkajšej terase, ktorá vám ponúka výhľad na blízke BIO jazierko, v ktorom sa môžete ochladiť počas horúcich dní a okolitú prírodu. 

Nakoniec, aby ste mohli od nás odísť s ozajstným pocitom oddychu, nezabudnite navštíviť naše Wellness centrum. Nájdete tu parnú saunu, infra saunu a fínsku, suchú saunu, vonkajšiu vírivku, ochladzovací kúpeľ, Kneippov kúpeľ a oddychovú miestnosť, kde si môžete poležať medzi jednotlivými procedúrami.
Okrem sáun vám ponúkame možnosti exkluzívnych masáží, zábalov a peelingov. Vyskúšajte detoxikačný alebo výživový zábal, obnovte si pokožku vyživujúcim čokoládovým peeligom alebo si doprajte relaxačnú masáž nôh, či vyčistite hlavu s aromapterapiou. Záleží iba na vašich požiadavkách.

 

Fotogaléria apartmánov Limba

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps