Apartmán Lux

Ste väčšia skupina a hľadáte ubytovanie, do ktorého sa všetci zmestíte? Chcete mať pokoj ale zároveň byť v centre areálu? Mezonetový byt LUX je to pravé pre vás. Trojizbový byt LUX sa nachádza na najvyššom poschodí apartmánového domu F a pozostáva z dvoch poschodí. 

Kapacita: 

  • Kapacita: 4 lôžka + 2 prístelky (rozkladací gauč)
  • Kúpeľňa so sprchovým kútom a WC
  • Samostatné WC
  • Obývačka s kuchynským kútom
  • 3x Káblová TV, telefón a WiFi pripojenie
  • Vlastný balkón s výhľadom (6,31 m2)

Cenník apartmánu:

Čím je apartmán Lux špecifický?

Na prvom poschodí vás maličká vstupná hala zavedie do veľkej priestrannej obývacej izby, kde nájdete rozťahovací gauč, veľkoplošnú, káblovú televíziu a malú kuchynku, ktorá je ideálna na predvedenie vašich kuchárskych zručností. Vedľa kuchynského kútika nájdete oddelenú toaletu a malú komoru pod schodmi, na odloženie objemnejšej batožiny, prázdnych kufrov či púzdier. 

Najväčším skvostom tohto podlažia je menšia terasa, ktorá poskytuje nádherný výhľad na okolité pohoria Nízkych Tatier a prírodu Demänovskej doliny. Sadnite si na stoličku a užívajte si svoj malý kútik pokoja a harmónie, doplnenej pohárom vínka či pivka. 

V blízkosti vchodu na balkón sú schody, ktoré vás zavedú na druhé poschodie. Tam objavíte dve priestranné izby s veľkými, dvojitými posteľami, dizajnovými skriňami a menšími pracovnými stolíkmi, ktoré môžete využiť na prácu, písanie či kreslenie. Okrem dvoch spální sa na druhom poschodí nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a ďalšou toaletou. 

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

Ak patríte ku zvedavým návštevníkom, pozývame vás preskúmať celý areál rezortu. Nájdete tu celú škálu aktivít v priestoroch rezortu ale aj mimo neho. V rámci areálu nájdete reštauráciu Pinus so zážitkovou gastronómiou a výbornými drinkami, pýšiacu sa unikátnou prípravou jedál technikou Josper grill a najväčšou terasou v celom liptovskom regióne. 

V prípade, že sa chcete unaviť a zažiť trochu adrenalínu, ponúkame vám viacero možností: 

  • lezeckú stenu (pre začiatočníkov ale aj pokročilých, hľadajúcich výzvy), 
  • BIKROS trať s možnosťou požičania si bicyklov priamo v areáli,
  • 3D Bludisko. 

 

Pokiaľ vás atrakcie v rezorte nezaujmú, máte mnoho možností aj mimo neho. Turistické a cyklo chodníky vás zavedú ku krásam Slovenska – ku Demänovskej ľadovej jaskyni, ku Demänovskej jaskyni slobody alebo ku Vrbickému jazeru. Okrem turistiky je tu možnosť návštevy neďalekého aquaparku Tatralandia alebo lyžiarskeho rezortu Jasná a preskúmanie Liptovského Mikuláša a neďalekej Liptovskej Mary. 

A nakoniec, ak hľadáte oddych, či už po aktivitách, alebo po dlhom, pracovnom týždni, určite navštívte naše Wellness centrum. Ponúkame rôzne druhy sáun (fínska suchá, infra sauna, parná sauna), vírivku, oddychovú zónu, ale aj rozličné masáže, zamerané na relaxáciu celého tela, na krásu vašej pokožky a detoxikáciu vášho organizmu.

Ďalšie apartmány v rezorte

8x

4 x

10x

4 x

10x

4 x