Apartmán Plus

Plánujete väčšinu pobytu stráviť vonku? Ste milovníkom jednoduchosti a smart zariadených apartmánov? Ak odpovedáte áno, siahnite po Apartmáne PLUS. Apartmán PLUS je praktický jednoizbový apartmán, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete. 

Kapacita: 

 • Kapacita: 3 lôžka bez prístelky
 • Kúpeľna so sprchovým kútom a WC
 • Kuchynský kút 
 • Káblová TV, telefón a WiFi pripojenie
 • Vlastná terasa s výhľadom (6,17 m2)

Cenník apartmánu:

Čím je apartmán Plus špecifický?

Po príchode ihneď zbadáte dvojo dverí, každé na jednej strane malej chodby. Jedny vedú do kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Druhé vás dovedú do komory, ktorú môžete využiť na odloženie vašej batožiny, kufrov a prípadne púzdier z lyží alebo snowboardu. Ak budete pokračovať, vojdete do priestrannej a presvetlenej izby, ktorá v sebe ukrýva kuchynský kút, malé posedenie vo forme stolíka a stoličiek a manželskú posteľ. 

Dominantou celého apartmánu je menšia terasa, ktorá vďaka presklenej stene, dodáva dostatok denného svetla, preto sa nemusíte báť, že apartmán bude tmavý a ponurý. Ku svetlej a príjemnej atmosfére izby prispieva aj využitie škandinávskej architektúry, ktorá kombinuje drevo ako hlavný prvok a čisté, minimalistické línie so škálou svetlých farieb. 

Apartmán Plus sa nachádza v apartmánovom dome F a okrem výhodnej polohy v strede celého areálu, ponúka aj: 

 • Zabezpečenie strážnou službou
 • Kompletnú správu a starostlivosť o váš apartmán
 • 24 hodinovú recepciu 
 • Centrálny výťah
 • Lyžiareň
 • Prízemnú garáž s dostatočným počtom parkovacích miest
 
Pôdory apartmánu

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

Ak ku nám prichádzate aj so svojimi najmenšími ratolesťami, rozhodne privítate rozličné možnosti zábavy pre deti, ale aj dospelých. Pre deti máme prichystanú veľkú Kids zónu, ktorá ponúka rôzne preliezky, hojdačky a šmýkačky. Nemusíte sa obávať o ich bezpečnosť, všetky pevné atrakcie sú zhotovené z kvalitných drevených a kovových konštrukcií. Počas jari, leta a jesene tu navyše nájdete veľký, skákací hrad a 6 trampolín. 

Okrem Kids zóny majú deti možnosť vyskúšať BIKROS dráhu, Pump track arénu, pre všetkých cyklistov, bikerov a kolobežkárov, lezeckú stenu vhodnú pre začiatočníkov ale aj pokročilých, a 3D bludisko plné rôznych chodníčkov s prekážkami. Zároveň, tieto atrakcie sú vhodné aj pre dospelých, preto neváhajte a vybláznite sa spolu s nimi. 

V prípade, že počas vášho pobytu bude vonku príjemne teplo, deti sa môžu ochladiť v prírodnom Bio jazierku, ktoré je v blízkosti reštaurácie Pinus. Je na vás, či sa rozhodnete ku nim pridať alebo ich budete sledovať z najväčšej terasy reštaurácie v regióne Liptov. 

A nakoniec, ak si chcete nachvíľku užiť dovolenku so svojim partnerom osamote, ponúkame vám profesionálny a odborný babysitting  v spolupráci s agentúrou Lobelka. Máte možnosť si vybrať z troch rôznych možností stráženia: 

 • Stráženie detí priamo na izbe
 • Stráženie detí v detskom kútiku
 • Aktívne opatrovanie spojené s prechádzkami a hrami v areáli rezortu. 

Opatrovateľky volia individuálny prístup ku každému dieťaťu a sú k dispozícii počas celého roka ( aj počas sviatkov). Stačí, ak nám dáte vedieť 24 hodín pred využitím babysitting služby a môžete sa tešiť na voľnejší program so svojou polovičkou. Či už sa rozhodnete ísť lyžovať, na turistiku alebo jednoducho relaxovať v našom Wellness centre. Bude to iba na vás. 

 

Ďalšie apartmány v rezorte

8x

4 x

10x

4 x

10x

4 x

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps