Apartmán Štandard

Apartmán ŠTANDARD je ideálny pre štvorčlennú rodinku, malú skupinu kamarátov alebo dva zamilované páry. Na rozlohe 47 m2 máme pre vás pripravené všetko, čo budete potrebovať. Odkladací priestor na kabáty, bundy a mikiny v podobe komory, ktorá sa nachádza hneď pri vchodových dverách. Oddelenú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou a dve priestranné miestnosti – spálňu i obývaciu izbu.

 

Kapacita: 

  • Kapacita: 2 lôžka + 2 prístelky
  • Kúpeľňa so sprchovým kútom a oddeleným WC
  • Obývačka s kuchynským kútom
  • Káblová TV, telefón a WiFi pripojenie
  • Vlastná terasa s výhľadom (12,17 m2)

Cenník apartmánu:

Čím je apartmán Štandard špecifický?

Obývaciu izbu viete pomyselne rozdeliť na dve menšie časti – obývačku a malú kuchynku so stolom pre štyri osoby. V rámci obývačky nájdete veľký, pohodlný gauč, ktorý viete rozložiť ako posteľ pre dve osoby, spoločne s malým stolíkom a káblovou televíziou. V spálni nájdete veľkú, manželskú posteľ a ďalšie odkladacie priestory. Okrem postele a vbudovaných skriniek sa tu nachádza aj vchod na balkón, ktorý lemuje celú jednu stranu apartmánu a je priam stvorený na večerné posedenie či hranie hier.

Pôdorys apartmánu

Aké služby mi rezort Demänová ponúka?

Ak nás navštívite spoločne so svojimi najmenšími, môžeme vám zaručiť, že sa určite nebudú nudiť. Celý apartmánový dom F sa nachádza na začiatku chodníka vedúceho priamo ku Kids zóne, kde deti môžu nájsť rôzne preliezky, hojdačky a šmýkačky zhotovené z kvalitných kovových a drevených konštrukcii. Navyše, v Detskej zóne sa nachádzajú viaceré väčšie atrakcie. Sedem metrová šmýkačka pre tých odvážnejších, veľká trampolína so šiestimi skákacími plochami a veľký, farebný, skákací hrad, ktorý poteší malých aj väčších.  

V prípade, že ste skupinka dospelých, rozhodne uvítate možnosť relaxácie v našom Wellness centre, kde na vás čaká suchá fínska sauna, parná sauna a infra sauna, ktorá vám príjemne zahreje celé telo. Okrem tepelnej terapie, tu nájdete ochladzovací kúpeľ, Kneippov kúpeľ zameraný na povzbudenie krvného obehu a vonkajšiu vírivku s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. 

 Pre náročnejších, hľadajúcich ešte väčšiu relaxáciu ponúkame širokú ponuku masáží a zábalov, ktoré vám prinavrátia vnútornú harmóniu a pokoj. Stačí si vybrať. Naši maséri sa môžu zamerať na akúkoľvek problematickú časť tela alebo poskytnúť príjemnú, celotelovú masáž,. Navyše vám poradia, ktorý zábal je pre vás najlepší a ktorý peeling vám prinesie chcené výsledky. 

 

Ďalšie apartmány v rezorte

8x

4 x

10x

4 x

10x

4 x

KONTAKT

recepcia@demanovarezort.sk
+421 918 929 444
+421 44 3241 510
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
GPS: 49.05441 19.58006
Navigovať s Google maps